Zakázková Výroba

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

Proč právě Mialis?

ÚPRAVA VELIKOSTI ZDARMA

Je prstýnek příliš velký? Nebo náramek o kousek delší? Žádný problém. Rádi vám velikost upravíme bez poplatku.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

TNa všechny naše produkty se vztahuje záruka, a to ne jen 2 roky. Za kvalitou naší práce si stojíme, a tak poskytujeme záruku rovnou doživotní. Pokud by šperk potřeboval opravit, zařídíme to pro vás zdarma.

ÚDRŽBA ŠPERKŮ ZDARMA

Mialis vždy k dispozici, abychom vám pomohli s údržbou šperků. Ať už chcete přijít na čištění prstenů nebo chcete vrátit šperku svůj lesk a jas, Mialis je právě pro vás!

KOUSKY NA MÍRU

Máte jasnou představu, jak by měl váš nový šperk vypadat? Tak to jste na správném místě. Rádi vám vyrobíme náhrdelník, prsten nebo náušnice podle vašeho vlastního nápadu, a nebo vám pomůžeme navrhnout kreativní řešení.

RUČNĚ VYROBENO

TVšechny naše produkty jsou vyrobeny s láskou a ručně v našem ateliéru v Praze.

ZÁRUKA KVALITY

Nemáme ambice stát se masovou továrnou na šperky. Raději zůstaneme malým rodinným podnikem. Kvalitu našich produktů bereme vážně a náš cíl je být v tomto ohledu nejlepší na trhu.

Firemní šperky s logem nebo monogramem

Od osobní konzultace, přes návrh produktu až po předání šperků. Šperky vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, ručně, v naší pražské dílně.

ODZNAKY MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY

KRAVATOVÁ SPONA PŘÍVĚSKY

ZMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

Prstýnek nesedí? Je řetízek příliš dlouhý? Tyto úpravy jsou u nás maličkostí a vyřídíme je pro vás kdykoli zcela zdarma.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Všechny naše šperky jsou samozřejmě v záruce, a to ne pouze dva roky. Za kvalitou si stojíme, a proto nabízíme záruku na celý život. Pokud by se na vašem klenotu vyskytla vada, okamžitě zřídíme bezplatnou opravu.

CELOŽIVOTNÍ SERVIS ZDARMA

I nejluxusnější šperky mohou při každodenním nošení ztratit svůj lesk. Proto nabízíme celoživotní bezplatný servis v rámci kterého vaše šperky rádi vyčistíme a vyleštíme.

Jak si s námi domluvit schůzku?

Pro osobní schůzku je nutné se u nás předem objednat. Pro rezervaci termínu můžete použít hned několik způsobů, jak se s námi spojit. Rezervační formulář viz níže,kde vyplníte všechny pro nás potřebné údaje a my vám co nejdříve potvrdíme termín setkání nebo nám zavolejte na číslo + (420)-775-407-378, případně napište na email info@mialis.cz, live chat na našich stránkách. Jsme tu pro vás každý všední den od 10:00 do 17:00. Budeme se moc těšit. Tým Mialis.

+