Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Jak vybrat šperky osázené drahokamy?

Rozhodli jste se obdarovat svou drahou polovičku krásným šperkem, který řekne, jak moc ji milujete? Nebo se jen chcete odměnit za dosažený úspěch, který razantně změní váš život? Ať už má být šperk dárkem nebo odměnou, nešetřete na něm. Nechcete přece, aby vám za pár dní zrezivěl. Když už investovat do šperků, tak třeba do těch, které jsou osázené drahokamy. Jenže jak si tyto luxusní šperky vybrat, aby nás zanedlouho neomrzely?

Vybírejte drahokamy podle znamení zvěrokruhu


Věděli jste, že znamení zvěrokruhu o člověku leccos prozradí? Například odhalí jeho vlastnosti, povahu, jaký je milenec/milenka nebo co vás pravděpodobně děsí. Znamení zvěrokruhu však mohou být i v lecčem nápomocná. Například mohou pomoct při výběru drahokamu, respektive šperku osázeného drahokamy.

Drahokamy jsou dary země a hrají v astrologii významnou roli. Drahé kameny jednotlivá znamení zvěrokruhu vystihují a jsou symbolem jejich silných i slabších stránek. Pro býky, kteří jsou vytrvalí i tvrdohlaví, je jako stvořený safír nebo smaragd. Váhy, jež jsou vlídné a mírumilovné, vystihuje turmalín. A střelci, pro kterého je typická upřímnost a temperamentnost, je určen topaz - ochranný kámen zmírňující strach i depresi.


Vybírejte drahokamy podle měsíce narozeníŠperky s drahokamy si nemusíte vybírat jen podle znamení zvěrokruhu. Nápomocný vám při výběru bude i měsíc narození. Stejně jako ke každému znamení náleží nějaký drahokam, i každý měsíc v roce má svůj drahý kámen, který je pro něj typický. Dokonce se mezi lidmi říká, že každý člověk, který nosí drahokam svého měsíce narození, s sebou nosí i speciální schopnosti, jež kamenu náleží. Zatímco některý nosí štěstí, jiný svého nositele ochraňuje.

Narodili jste se v únoru? Pak vám náleží ametyst – jeden z nejcennějších drahých kamenů zbystřující mysl. Pokud jste dubnové dítě, diamantové náušnice nebo diamantové prsteny jsou pro vás jako dělané. Diamant je totiž drahý kámen náležící měsíci dubnu a symbolizuje nebojácnost a lásku. Safír zase patří zářijovým jedincům a drahokam 20.století zvaný tanzanit náleží prosinci.Products Related To This Article