Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
ŠPERKY S DRAHOKAMY

Salt and pepper diamant

Salt and pepper diamant

Šperky s quartzem

Šperky s quartzem

Šperky s mechovým achátem

Šperky s mechovým achátem

Šperky s barevnými drahokamy

Šperky s barevnými drahokamy

Šperky s drahokamy

Naše kolekce šperků s drahokamy je tu, aby tvořila váš i náš svět ještě barevnější. Kouzlo barev má neuvěřitelnou sílu a ve spojení s přírodními drahokamy se energie násobí. Šperky s barevnými drahokamy vytváříme pro ty, kteří se rádi obklopují unikátními klenoty. Takovými, které tvoří krásnou alternativu všem klasickým šperkům s diamanty.

V naší drahokamové kolekci mají největší zastoupení šperky se salt’n’pepper diamantem, především prsteny. Tomuto netradičnímu diamantu šedé barvy a se spoustou dechberoucích inkluzí jsme propadli před pár lety. Salt’n’pepper diamanty jsou nejen krásné a tajuplné vzhledově, ale navíc se pohybují v přijatelnějších cenách než diamanty klasické, u kterých se hodnotí tzv. 4C parametry.  Tyto netradiční šedé diamanty navíc nezatěžují tolik životní prostředí a jejich původ je mnohem etičtější než u klasických diamantů. Se šperky moc rádi experimentujeme, proto v naší nabídce naleznete spoustu alternativních zásnubních prstenů s těmito diamanty. Vynikají i svými netradičními tvary. Salt’n’pepper diamanty často uvidíte nejen v kulatém tvaru, ale i kite, pear, oválu, princess, hexagon, superman a mnoho dalších. Při navrhování našich autorských šperků se snažíme inspirovat aktuálními trendy ze zahraničí, a do toho vždy vložit i náš osobitý styl Mialis.
Šperky se salt’n’pepper diamanty se vám budou líbit, pokud dáváte přednost originalitě, posledním trendům, minimalismu nebo avantgardě.

Hned za šperky s netradičními diamanty stojí náš milovaný mechový achát. Drahokam v odstínech zelené, kde je každý kus jiný. Některý kámen naleznete s větším počtem zelených inkluzí (žilek, které drahokamem prochází), jiné mechové acháty jsou transparentnější. V naší kolekci šperků s mechovým achátem naleznete mnoho netradičních zásnubních prstenů. Vyrábíme, ale i jednoduché soliter náušnice nebo pár neobvyklých náhrdelníků s tímto typem achátu. Mechový achát okouzlí všechny ženy, které milují zelenou barvu, mají vřelý vztah k přírodě a rády se prochází lesem jako kouzelné víly. Pokud hledáte něco originálního pro netradiční zásnuby, věříme, že na zlatý prsten s mechovým achátem uslyšíte vytoužené ANO.

Třetí nejoblíbenější drahokam, který potkáte na našich stránkách je quartz, tedy křemen. Nejspíše znáte jeho nejčastější podobu - krásně průsvitný křišťál. V naší šperkařské dílně pracujeme s jinou odrůdou. Nejčastěji vytváříme šperky s rutilovým křišťálem. Ten je typický svými jehličkovitými inkluzemi v černé, hnědé nebo dokonce zlaté barvě. Tyto jehličky jsou v každém kameni jinak zastoupené, proto je některý kámen tmavší a jiný průsvitnější. Opět se nejčastěji zaměřujeme na výrobu netradičních zásnubních prstenů s rutilovým křišťálem. Ale naleznete u nás i několik náušnic či náhrdelníků s tímto přírodním kamenem.
Co se týče quartzu, máme ještě dvě speciality, na které jsme náležitě pyšní. Několik našich prstenů jsme vyrobili i s neobvyklým strawberry quartzem (jahodovým) a lemon quartzem (citrónovým). Hledáte-li letní šperk plný osvěžení, věříme, že ho naleznete právě s těmito barevnými drahokamy.
Šperky s quartzem potěší milovnice černé, neobvyklých kombinací a přírodních drahokamů. Pokud tedy hledáte šperky s křišťálem trochu jinak, rutilový křišťál vás příjemně překvapí.

Abychom dostáli našeho slova, že vytváříme i mnoho šperků s barevnými drahokamy, podívejte se na naši přehlídku dalších pokladů. Z našeho zlatnického studia pochází mnoho krásných šperků se smaragdy, modrými safíry, vášnivými rubíny a granáty, něžnými opály, okouzlujícími topazy, ledovými akvamaríny, mystickými ametysty a nechybí ani šperky s měsíčním kamenem. Kromě drahokamů zde mají i své místo šperky s minerálem jako je hematit. O něm se říká, že dokáže chránit před negativními energiemi. Je to pravda? To už necháme posoudit na každém z vás, ale shodneme se na tom, že šperky s hematitem potěší každou minimalistku.

Pokud vás naše přehlídka šperků s drahokamy neoslovila, přesto byste si přáli nosit nebo darovat šperk s barevným kamenem, určitě se nám ozvěte. Zakázková výroba šperků skýtá mnoho možností. Rádi s vámi společně vymyslíme ideální šperk na míru, vybroušený do vaší nejtajnější představy.