Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky

V pražském ateliéru Mialis se specializujeme na výrobu šperků, které vynikají jak svou originalitou, tak svou kvalitou - používáme kvalitní zlato a stříbro se speciálními vlastnostmi, díky kterým jejich lesk nikdy nevybledne. Naše originální šperky povyšujeme na opravdu luxusní klenoty jejich osazením diamanty nebo drahokamy.
Baví nás ale i moderní a mladistvé motivy, protože v posledních letech se šperky nosí hravě, kombinuje se zdánlivě nekombinovatelné a pravidla jsou pasé - stříbrné šperky a náušnice z růžového zlata nebo náramky z bílého zlata a prsten s černým diamantem.
V kategorii zlaté šperky se můžete kochat překrásnými kousky - ať vás již zajímají zlaté náramky v pevném nebo volném provedení, perlové náušnice s černou perlou, nebo je vaší misí lov na zásnubní prsten s briliantem.
Ostatně, vybrat u nás zlatý prsten bude hračka. Máme plné ruce práce s ruční výrobou klasických i extravagantních modelů, které mohou sloužit jako krásný dárek pro kamarádku - například jednoduchý zlatý prsten s motivem hor, nebo dárek pro maminku, která se nebude moci vynadívat na prsten z růžového zlata v provedení cluster s kamínky. Nemusí ale jít vždy o diamantové prsteny a klenoty s drahokamy, nesmírně nás (i vás) baví i mladistvé a hravé motivy. Našim šperkům umíme vdechnout symbol, který se týká jen vás. Rytiny, řetízek se jménem, gravírování do náramků, oblíbený citát nebo QR kód váš šperk učiní unikátní. Zajímá vás více? Pak se pohodlně usaďte  a inspirujte se kategorií zlaté přívěsky na unikátních krásných řetízcích.
Personalizované šperky jsou originální dárky, stejně jako stále oblíbenější minimalistické šperky. Jednoduchý zlatý prsten vás potěší každý den, když vám na něj sklouzne zrak, stejně jako minimalistické náramky se zářivými diamanty. Méně je více. To platí i v případě náušnic. Minimalistické náušnice nepřekáží, neobtěžují a hodí se ke každému outfitu. A málem bychom zapomněli - jsou nádherné! Malé diamantové náušnice jsou základním kouskem na celý život, které se mohou dědit z generace na generaci.
Není pro vás méně více? Pak nahlédněte do kategorie zlaté náušnice a dívejte se: Noblesní perlové náušnice, nebo zlaté kruhy ze žlutého zlata?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews