Dear customers, showroom in Prague exclusively open also at Saturday 9. and 16.12.! ♥ Only for booked appointments. Book your time now!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Vse snubni prsteny

Originální Snubní Prsteny

Originální Snubní Prsteny

Černé Snubní Prsteny

 Černé Snubní Prsteny

Minimalistické Snubní Prsteny

Minimalistické Snubní Prsteny

Diamantové Snubní Prsteny

Diamantové Snubní Prsteny

Kombinované Zlate Snubní Prsteny

Kombinované Zlate Snubní Prsteny

Snubní prsteny

Tepané snubní prsteny BRITTON

23,998Kč

SALE

Snubní prsteny jsou vlajkovou lodí našich šperků a tvoří krásnou souhru se zásnubními prsteny Mialis. Prsteny pro váš velký den je možné vybrat dle vašich tajných přání, nebo se inspirovat zásnubními sety

Klademe důraz na výběr prvotřídního zlata, které jsme přetavili v kolekci nazvanou snubní prsteny zlaté. Snubní prsteny z bílého zlata plní požadavek na asi nejklasičtější komfortní šperk, který ale není nudný! Rádi do jeho vnitřku schováme váš příběh nebo si vyslechneme vaše přání na osazení drahými kameny. Vyrábíme i zlaté snubní prsteny z tradičního žlutého zlata nebo růžového zlata s decentním nádechem romantiky. 

TIP: Barvy zlata je možné kombinovat i v rámci jednoho šperku. Co třeba snubní prsten, kde růžové zlato dominuje, bílé zlato jej doplňuje v jemných liniích a výsledkem jsou snubní prsteny zlaté něžným třpytem růžové?

Jsou-li vaše preference konzervativní a toužíte po klasickém hladkém kroužku, nejspíš vás nadchnou jednoduché snubní prsteny, které důmyslně snoubí trend s exkluzivní šperkařskou prací. Jestli je pro vás více zkrátka více, prohlédněte si snubní prsteny eternity a vybírejte srdcem - prsteny s drahými kameny po obvodu jsou in a milují vrstvení. A jestli vás nejvíce vystihuje trocha extravagance a vlastně by se vám líbilo nosit na prsteníčku odkaz na vaše první setkání, jak je libo! Prohlédněte si i naše snubní prsteny z černého zlata, které jsou prostě NĚCO! 

Najdete u nás různé styly a pokud byste chtěli něco trochu jinak, dejte nám vědět - se snubními prsteny umíme kouzla a jsme si jisti, že si vás ty správné dva kroužky v Mialis najdou.