Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Vse snubni prsteny

Originální Snubní Prsteny

Originální Snubní Prsteny

Černé Snubní Prsteny

 Černé Snubní Prsteny

Minimalistické Snubní Prsteny

Minimalistické Snubní Prsteny

Diamantové Snubní Prsteny

Diamantové Snubní Prsteny

Kombinované Zlate Snubní Prsteny

Kombinované Zlate Snubní Prsteny

Snubní prsteny

Tepané snubní prsteny BRITTON

25,998Kč

Není nic krásnějšího, než když osud spojí dva lidi, kteří se rozhodnou kráčet společnou cestou. Pokud i vy patříte mezi tyto šťastlivce a brzy vás čeká svatba, nezapomeňte si pečlivě vybrat snubní prsteny. Tyto originální šperky se stanou symbolem vaší věčné lásky a budou vás provázet po zbytek života.


V naší nabídce najdete ručně vyráběné snubní prsteny, které se liší od všech ostatních. Při jejich vzniku totiž klademe maximální důraz na výběr prvotřídních materiálů, precizní zpracování a především do detailu vyladěný design. Ať už dáváte přednost originalitě, nebo sázíte na tradice, je více než jisté, že u nás narazíte na své vysněné kousky. 


Netradiční snubní prsteny jsou naše parketa! Jestliže tedy chcete pro svůj velký den zvolit šperky, které jsou jiné než všechny ostatní, jste tu správně. Některé atypické snubní prsteny jsou inspirovány přírodními motivy a perfektně se hodí třeba na svatbu v lese, boho svatbu nebo obecně svatbu v přírodě. Jiné, designové snubní prsteny, zase vynikají originálními kombinacemi, tvary či typy povrchů. Na své si v naší kolekci šperků přijdou i páry, které touží po přepychu, protože nechybí ani luxusní snubní prsteny osazené diamanty. 


Pro milovníky tradic máme ale i minimalistické šperky, které patří mezi nejoblíbenější volbu většiny budoucích novomanželů. Díky jednoduchému a čistému designu padnou tyto klasické snubní prsteny k jakémukoliv stylu, a navíc se jedná o nadčasové šperky, které jen tak nevyjdou z módy a budou moci navždy zdobit vaše prsteníčky. 


Všechny naše zlaté snubní prsteny můžete mít v jakékoliv barvě zlata. Snubní prsteny z bílého zlata plní požadavek na asi nejklasičtější komfortní šperk, který ale není nudný! Rádi do jeho vnitřku schováme váš příběh nebo si vyslechneme vaše přání a osadíme jej drahými kameny podle vašich představ. Snubní prsteny ze žlutého zlata osloví milovníky tradic a růžové zlato si zamilují všechny romantické duše. Jsme přesvědčeni, že snubní prsteny musí přesně sedět vašim požadavkům, takže vám na přání vyrobíme šperky i ve variantě bílého zlata bez rhodia, což jim dodá teplejší stříbrný odstín a dotek originality. A pro odvážné můžeme vybrané kousky přetavit v černé snubní prsteny – doslova ve zlaté prsteny s černým rhodiem, které mají spíše antracitový nebo velmi tmavě šedý odstín. Kromě barev lze u většiny prstenů zvolit profil a zvlášť pro dámský i pánský snubní prsten také jejich šířka. 


Vsaďte na snubní prsteny z naší nabídky. Abyste vybrali ty pravé snubní prsteny, se kterými budete spokojení navěky, doporučujeme domluvit si osobní schůzku v našem pražském showroomu, kde vám rádi pomůžeme s výběrem a vy se můžete nechat okouzlit na vlastní oči. Ke šperkům navíc přibalíme také chic krabičku na snubní prsteny a první úpravu velikosti zdarma! 


PS: Pokud jste u nás pořídili zásnubní prsten, můžete si být 100% jistí, že se snubním prstenem budou tvořit dokonalý pár!