Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Tipy na dárek k výročí, kterým potěšíte

Romantické dárky k výročí svatby v prvních letech


Přinášíme několik dobrých nápadů, jak pojmout dárek k výročí pro ženu. Pokud tápete, pak vězte, že něco, co lahodí jejím chutím, jejím očím, či jiným smyslům, je vždy trefa. A asi na světě snad ani není žena, kterou by nepotěšil šperk. Nejen hodnota, ale především nápad se počítá a vězte, že každá žena miluje romantická gesta a bude vám za ně vděčná. Některá výročí od svatby mají i svá lidová pojmenování a jejich názvů se při hledání originálních dárků k výročí můžete držet. Můžete se ale také jen volně inspirovat a svá výročí si klidně pojmenujte po svém. Samozřejmě nezáleží na tom, zda jste svoji, nebo kolikátý rok milujete jeden druhého. Datum, kdy se vaše cesty spojily, je ale jistě důvod k malé nebo větší oslavě!


Výročí 1 rok - bavlněná svatba

První rok patří souhře nových zvyků a vaše žena by se měla cítit jako v bavlnce! Můžete jí jako symbolický dárek věnovat měkoučký bavlněný šátek a skrz jeho cípy protáhnout prsten. Může to být jednoduchý zlatý prsten se symbolickým uzlíkem, nebo pro inspiraci nahlédněte do dechberoucích prstenů se salt and pepper diamanty - například jemný zlatý prsten v řetízkovém provedení by ji mohl nadchnout.


Výročí 5 let - dřevěná svatba

Vaše drahá bude nesmírně potěšena, když ji vezmete na báječnou večeři, nebo zkuste připravit jednoduchý piknik. Symboliku dřeva můžete dodržet pořízením pěkného dřevěného piknikového košíku, na jehož dno ukryjete dárek z lásky k výročí: Co třeba minimalistický šperk? Jsou naprosto nadčasové, hodí se ke všemu a třeba minimalistické náušnice ve tvaru srdíček jí dají vědět, že ji milujete. A na to ženy slyší. 


Dárek k výročí nad deset let od svatby


Výročí 10 let - růžová svatba

Toto výročí si přímo říká o romantický dárek k výročí. Nezapomeňte na květiny (pozor na tradici lichého počtu, deset růží zaokrouhlete spíše na jedenáct), připojit můžete i růžovou čokoládu, jíž se také přezdívá ruby čokoláda a protože dekáda společného života už je pěkná řádka let, porozhlédnout se můžete třeba po šperku z růžového zlata, které se v současnosti těší velkému comebacku. Prsteny růžové zlato přímo milují. Vypadají něžně a žensky a pro maximalizaci dojmů z minimalistického šperku nahlédněte třeba do kolekce minimalistické prsteny. Vyrábíme je i v klasickém bílém nebo žlutém zlatě. 


Výročí 15 let - křišťálová svatba

Patnáct let si žádá dárek k výročí svatby, který utvrdí vaši ženu ve stále trvajících křišťálově čistých úmyslech. V Mialis jsme si zamilovali výrobu originálních šperků inspirovaných nespoutanou divokostí přírody a pokud chcete symbolice učinit zadost, hledejte v kategorii šperky s quartzem, neboli křišťálem. Například zlatý přívěsek s jahodovým křišťálem a diamantem je jemný a zároveň netradiční šperk. A pokud si přejete něco opravdu speciálního, zvažte rutil quartz - souhra atypického designu s tímto zajímavým drahokamem připomíná populární vintage šperky. A když je řeč o vintage stylu, pro tuto příležitost se jako vhodný dárek hodí také vintage víno ročníku vaší svatby, které se postará o romantický večer, při kterém můžete probrat ty nejzajímavější okamžiky posledních patnácti let. 


Speciální dárek ke zlaté svatbě a dalším extra jubileím


Výročí 30 let - perlová svatba 

Perlový náhrdelník nebo zlatý prsten s perlou perfektně vystihne kouzlo okamžiku. Pravé perly jsou elegantní, nestárnou a nemůžete s nimi udělat chybu. Věděli jste, že perly v perlových špercích jsou o to krásnější, o co víc se nosí? Výročí třiceti let si zaslouží, abyste si pro darování perel nebo čehokoliv jiného zvolili i speciální prostředí a kvalitní perličkový nápoj. Může to být vaše oblíbené místo v přírodě nebo dovolená, která bude součástí dárku. Ani po třiceti letech nezapomínejte oslavovat a těšit se ze vzájemné přítomnosti. 

TIP: Styl své ženy již zřejmě znáte. Pokud do něj perly nespadají, co třeba personalizované šperky, neboli šperky na míru? V našem zlatnickém ateliéru jim věnujeme velkou pozornost. Může to být třeba zlatý náramek s písmeny vašich jmen nebo řetízek se jménem. Dárek k výročí můžete pojmout i originálně, pokud ji tím rozesmějete. Náramek s gravírováním může obsahovat jakékoliv heslo, GPS souřadnice nebo datum. 


Výročí 50 let - zlatá svatba

Padesátileté výročí svatby je svým způsobem životní výhra a pokud jste ušli takový kus cesty spolu, máte náš obdiv. Dárek ke zlaté svatbě by měl vyjadřovat hlubokou úctu a oddanost a kombinace zlata a drahokamů je k tomu jako určená. Diamantové náušnice jsou sázka na jistotu, nicméně originální šperky s kameny sluší ženám každého věku a je na vás, zda zvolíte prsten z bílého zlata s drahokamem, nebo se zaměříte na šperk s nadpozemským šedým, tzv. salt and pepper diamantem. Naším tipem pro toto jubileum je art deco prsten s šedým diamantem nebo dechberoucí zlatý prsten se smaragdem. Vzhledem k tomu, že jste během let určitě zvládli vytvořit velké množství rodinných a přátelských pout, můžete jako součást dárku k tomuto výročí věnovat své životní partnerce oslavu s blízkými. Jistě bude potěšena. 


Bez ohledu na počet společných let věříme, že již víte, že věnovat své druhé polovičce pozornost a každý den usilovat o její radost je ten největší dar. Naším úkolem je splnit vaši představu o hmotných darech a rádi vám v realizaci jakékoliv zakázkové výroby šperků poskytneme naši podporu.

Products Related To This Article