Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Dárek pro ženu k narozeninám: Kulatá výročí

Jaký by měl být dárek ke kulatinám?


Měl by vyjadřovat, že jste si s ním dali záležet. Všechny ženy milují pocit, že se o ně staráte a významné narozeniny jsou vhodnou příležitostí, jak to ukázat. Zauvažujte nad tím, jak žena, kterou chcete obdarovat, ráda tráví čas. Co ráda jí, pije a čím se v životě ráda zabývá. Zmíněné by vám mělo napovědět, co koupit ženě k narozeninám. Může to být originální šperk ve vintage stylu v doprovodu svazku knížek z období zářivých dvacátých let, nebo můžete vybrat diamantový náhrdelník s motivem hor a předat jí ho po náročné horské túře. Už nám rozumíte? Jde o to přidat originální aspekt, nápad, nebo doplněk, který dodá významnému šperku o romantický rozměr víc. Tipy na dárky k narozeninám naleznete níže. 


Dárky k 30. narozeninám pro ženu mají mít hodnotu


Žena těsně před třicítkou je obvykle plná energie a elánu, žije naplno a miluje muže po svém boku. Často pracuje na své kariéře ostošest a k aktivnímu životnímu stylu by mohly sednout minimalistické šperky. Je to vhodný tip na dárek k 30. narozeninám pro ženu, která většinou v tomto období bojuje s časem a ať již potřebuje své šperky sladit s pracovním kostýmkem, nebo s rychlým tempem kolem malých dětí, je to dobrá volba. Například minimalistický náramek s magickým salt and pepper diamantem Xsena splňuje to, co od minimalistických šperků očekáváme: Hodí se ke všemu, nepřekáží, není třeba je svlékat na noc, přátelí se s ostatními šperky i různými styly oblékání a jsou nadčasové. A hlavně - jsou překrásné. Jejich výraznost tkví nikoliv v kvantitě a zdobnosti, ale v malém designovém kousku šperku, v němž je ukryt cit pro detail, preciznost šperkařského řemesla a vzácný materiál. 

Vězte, že ve třiceti již žena netouží po levných věcech a umí ocenit investici do kvality, třeba i s kapkou luxusu. A proto jsou tu diamanty. Zkuste šperk k narozeninám věnovat i s tímto výjimečným drahokamem a uvidíte, že jste neudělali chybu. A pozor, diamanty se již dávno nenosí jen večer a ke kožichu. Moderní jsou třeba přívěsky z bílého zlata nebo náušnice z růžového zlata v podobě denních, civilních šperků, které v sobě nesou tento jedinečný třpyt. Diamanty jsou zkrátka extra dárek ke 30. narozeninám.


                                                                               Dárek ke 40. narozeninám má mít styl


Žena kolem čtyřicítky již zkrásněla věkem, ví, co jí sluší a obvykle si nedělá vrásky pro cizí názory. V kulisách svého života je většinou dobře usazená a váží si svého volného času. Mnoho žen až v tomto věku najde svůj styl a přestane se bát nosit do společnosti výrazné kousky - šperky i oblečení. Úžasnými dárky ke čtyřicátinám jsou drahokamy. Šperky s drahokamy poutají pozornost, přisuzuje se jim charakteristické účinky a jsou nádherné. Už jste se seznámili s mechovým achátem? Jemný minerál v prstenu s drahokamem se vyznačuje svými charakteristickými zelenými “krajkami” uvnitř kamene, které tam nakreslila sama příroda působením energie milionů let. Originální prsteny s tímto kamenem dělají radost - pohled na ně uklidňuje a líbí se většinou ženám, jejichž srdce je blízké přírodě a jejím barvám. TIP: Zlatý minimalistický prsten MOS z naší nabídky je atypický šperk s výjimečným hranatým kamenem zasazeným na popředí příjemně hřejivého lesku žlutého zlata. Slušet bude ženě, které se líbí být výrazná. 

Šperky s drahokamy jsou naší srdeční záležitostí a naší nabídkou se můžete inspirovat od rána do večera a stejně bude těžké se rozhodnout. Kromě opravdu speciálních kousků z naší nabídky pojďme zmínit rubíny. Jejich typická barva zralého červeného vína je natolik výrazná, že z nich činí neopakovatelné šperky, stejně jako nezapomenutelné dárky k narozeninám. Říká se, že každá milovaná žena by měla vlastnit alespoň jeden rubínový prsten. A my jsme pro, rubínová je barva lásky a nikoliv jen té vášnivé. Například zlatý rubínový prsten z naší dílny je konzervativní a slušivou kompozicí diamantů a oválného rubínu. Prstýnek je svým střízlivým stylem i tip na krásný dárek pro maminku k narozeninám, ať se již jedná o kulaté, nebo ne. 


                   Dárek k padesátinám má mít šmrnc, co neomrzí


Co k narozeninám ženě, které bude padesát? Je to hranice, jíž ženy vstupují do nové etapy svého života. Často se ukazuje, že ženy kolem padesátky bývají spokojenější, než dříve - v pracovní oblasti jsou již ukotvené, z dětí jsou dospělí, nebo se jimi stávají a žena si vyhrazuje právo být svá za všech okolností. Mnoho žen také touží po dekádách péče o ostatní dopřát něco speciálního sobě a šperk k 50. narozeninám je skvělou symbolickou příležitostí. Dárek k padesátinám již může být něco významného, originálního a jedinečného. Něco, co bude obdarované ženě připomínat, že je výjimečná. Podívejte se třeba na opravdu po všech směrech dokonalý kite prsten obsypaný září salt and pepper diamantů a klasických bílých diamantů. Prohlédněte si i ostatní netradiční šperky a nedržte se při zemi, co se fantazie týče. Žena si s příchodem padesátky může trochu luxusní extravagance rozhodně dovolit a za originální dárek k narozeninám bude ráda. 

Na tomto místě by byla chyba nezmínit také šperky s perlami. U perel si vždy pohlídejte jejich původ a pravost, jinak s nimi nemůžete nikdy udělat chybu. Sluší navzdory pověrám ženám každého věku, ale žena v padesáti už je bude umět lépe kombinovat a nosit. Aby perly ukázaly, jak umí zářit, je potřeba sebevědomí a v tomto věku již žena ví, že perlový náhrdelník může nosit k bílé košili stejně jako k vzorovanému svetříku. Můžete se také rozhodnout pro barevné nebo černé perly. Elegantní krása bílých perel je ale sázka na jistotu, která byla a bude vždy v módě.                                                                                   Každé výročí v životě ženy je důležité a zaslouží si něco významného. V našem šperkařském ateliéru v srdci staré Prahy jsme vám k dispozici s výběrem vysněného dárku k jubileu, nebo pokud se potřebujete porozhlédnout a zorientovat ve světě záře zlata a drahokamů.


Products Related To This Article