Quartz je jeden z nejdostupnějších drahokamů vůbec. Můžeme ho znát v různých barevných provedeních. My jsme si však vybrali unikátní druh rutil quartzu, ze kterého jsme vytvořili tento zlatý prsten ve viktoriánském stylu. Pokud tedy máte rádi jedinečný a vintage styl, doporučujeme tento model. Originální obroučka je zdobená drobnými prvky, a tak dodá celému modelu kouzelnou atmosféru. Ponořte se do dob minulých a světa pohádek.
Všechny drahokamy rutilovaného křemene jsou přírodní a mají svůj jedinečný odstín černé. Každý kámen je ručně broušen a díky tomu se na povrchu mohou objevit drobné viditelné inkluze.
Dáváte-li přednost výběru přesné barvy rutilovaného křemene, kontaktujte nás před nákupem - zhotovíme Vám obrázek dostupných kamenů.
Pokud máte speciální termín, dejte nám prosím vědět. Expresní výroba je možná dle dohody. Příplatek za urgentní výrobu se vypočítává individuálně podle typu šperku.
DOBA VÝROBY
7 -
21
PRACOVNÍ DNY
Pokud máte speciální termín, dejte nám prosím vědět. Expresní výroba je možná po individuální domluvě. Příplatek za urgentní výrobu se počítá individuálně podle typu šperku.
DETAILY O KAMENU
DETAILNÍ POPIS