Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

I šperky mají své trendy! Poznejte top šperky roku 2020!

Chcete být in i během letošního roku? Do vaší sbírky by měly poputovat šperky, které módní návrháři aktivně zařadili do svých aktuálních kolekcí. Pamatujte, že v módě platí jedno pravidlo, a sice že každý rok se trendy mění. A u šperků to platí dvojnásob. Proto nespoléhejte na své ulovené modely a raději svou sbírku oživte něčím novým a stylovým. Nabízí se jen otázka, jaké šperky se dostaly na vrchol žebříčku trendů roku 2020.

Rok 2020 patří perlám


Perlové náušnice nebo perlový náhrdelník - to bezesporu nesmí chybět ve vaší šperkovnici. Perly jsou nadčasové a preferovala je už princezna Diana, která byla módní ikonou devadesátých let. Jelikož se právě zlatá devadesátá léta vrací do módy, perly nesmí v módních kolekcích chybět. Jsou univerzální, jednoduché, přesto tak elegantní, že je každý zaregistruje i přes jejich nenápadnost.

Koupí kvalitních perel neprohloupíte. Nejeden módní kritik tvrdí, že snad nikdy nevyjdou z módy. Letos se dostaly na vrchol žebříčku top šperků pro rok 2020. Při výběru vsaďte na modely, které překvapí svým neotřelým tvarem.


Diamanty hrají prim


Rok 2020 je synonymem pro dlouholetou krásu. Právě kvalitní, dobře známé, leč chvilku opomíjené šperky hrají letos prim. Vezměme v potaz diamantové prsteny nebo diamantové náušnice. Právě ty se dříve promítly na módních molech a i nyní po letech sklízí opravdu velký úspěch. Za zmínku stojí zejména větší diamanty. Jsou poměrně nápadné, ale to je letos důležité. Při výběru stylových drahokamových prstenů se nebojte vsadit na pestrobarevné kameny. Právě to se letos nosí.

Kruhová sezona


Již bylo zmíněno, že se vrací móda z devadesátých let. A k ní patří nejen perly, ale především kruhové náušnice, které si i po dlouhých letech získaly ihned své fanoušky. Ať už sáhnete po zlatých náušnicích nebo po kruhových stříbrných náušnicích, neuděláte krok vedle. Zatímco zmiňované perly jsou součástí elegantních outfitů, kruhy zase doplňují ležérní, pohodlné looky. Dokonce se hodí i ke kšiltovkám nebo teplákům. Inspirací, jak kruhové náušnice kombinovat či nosit, vám budou herečky z kultovních filmů, jako je Pomáda, Rebelové či Hříšný tanec.

Products Related To This Article