Christmas sale: 5% discount to ALL products with MLSHOHO promocode

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Jak zvládnout stres s plánováním svatby?

Naplánovat svatbu může být stresující. Musíte myslet na tolik věcí a učinit spoustu rozhodnutí!Zhluboka se nadechněte. Svatba nemusí nutně znamenat stres. Máme pro vás nějaké tipy, jak alespoň trochu stresu odbourat! To nejdůležitější na začátek.Promluvte si se svým nadcházejícím / svou nadcházející a proberte vaše očekávání. Rovnou si řekněte, jak velká by svatba měla být a jaký je váš rozpočet. Tohoto plánu se držte. Je velká šance, že nakonec utratíte víc, než bylo v plánu, tak se na to raději psychicky připravte.

Vytvořte si seznam klíčových prvků, které na své svatbě chcete. Soustřeďte se na ně a nesnažte se, aby byl každý detail perfektní. Dokonalost nepůsobí skutečně a jen se byste se zbytečně stresovali.

 

Mějte plán B. Jen pro jistotu. Promyslete nejhorší možný scénář, co by se mohlo pokazit. Například počasí. Buďte připraveni na nečekané, a tak se díky vybočení z původního scénáře nezhroutíte.

 

A nezapomeňte se uvolnit. Zajděte si na lekci jógy nebo meditace, ať se zklidníte, strávíte spolu nějaký čas, který bude zahrnovat něco jiného, než jen plánování. Je důležité myslet také na sebe a trochu si odpočinout.

Products Related To This Article