Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

5 míst pro dokonalé zásnuby!

Vybrat ideální místo pro tak důležitý životní krok může být pěkný oříšek. Pokud ale znáte vaši drahou polovičku, určitě sami víte nejlépe, které místo bude to pravé ořechové. Je třeba rozhodnout se, zda chcete požádat o ruku na místě, které bude jen o vás dvou anebo na veřejnosti. Zapátrejte v paměti a vzpomeňte si na všechny společné oblíbené lokace, která máte tak rádi. Anebo se soustřeďte na ty ještě neobjevené, kam byste spolu tak moc chtěli. 

Pokud vás ale stále nepolíbila múza, můžete se inspirovat našimi tipy a určitě zazáříte. 1. V Paříži


Oh la la! Zásnuby v Paříži? Tak to je snad sen každé romantičky! Hlavní město Francie je od nepaměti místem zamilovaných, proto proč to nezkusit právě tady? Dlouhodobě patří mezi místo jako stvořené na zásnuby, takže určitě neuděláte krok vedle. Spousta lidí by vybrala pro žádost o ruku prvoplánově Eiffelovku - respektive náměstí Trocadéro, odkud se dělají nejznámější fotky s ,,Železnou dámou” v pozadí. Každopádně lukrativních lokací na poklenutí je tu mnohem více. Dejte šanci například bohémskému Montmartru, Lucemburským zahradám anebo kouzelné čtvrti Le Marais. Ať už s bagetou v podpaží anebo bez, zážitek to bude par excellence. Pro vaši drahou polovičku můžete vybrat některý z našich něžných prstenů jako je např. Eria se srdcem vykládaným diamanty.

2. Na dovolené u mořeZásnuby u moře jsou možná cliché, ale stále se najde mnoho žen, které touží po plážové romantice, nejlépe v exotických krajinách.

Jen si to představte. Večerní procházka podél pobřeží, sklenička v ruce, západ slunce a nikde nikdo. Přesně tento scénář zná mnoho párů z filmů. A protože i dospělí milují pohádky, tak proč jednu takovou nezažít na vlastní kůži?

Pokud jste ale oba sportovci tělem i duší, můžete zkusit extrémní žádost o ruku na dně moře při společném potápění anebo na přídi lodi uprostřed oceánu.

K velkolepým zásnubám se hodí i luxusní zásnubní prsten, proto doporučujeme podívat se na naše prsteny s diamanty nebo drahokamy.


3. Na výletě v přírodě


Pokud oba patříte mezi milovníky turistiky a cítíte se v přírodě jako ryby ve vodě, určitě pro vás bude nejlepší volba výlet do lesa nebo jiné ,,divočiny”. Příroda nabízí neomezené množství možností, a je jen na vás, které místo bude jako stvořené na zásnuby.
Možná to bude někde u magické studánky v lese, možná bude potřeba zdolat vrcholky hor a dojít do zdárného cíle, což je i taková metafora na proplouvání životem. Anebo si s radostí pokleknete na rozkvetlé louce, kde vaše víla nebude ani trochu tušit, jaké překvapení se zásnubním prstenem chystáte. Zapojte svoji paměť na maximum a vzpomeňte si na “to vaše” místo. Určitě nějaké takové je, a tímto zážitkem se stane doslova nezapomenutelným na věky věků.

Pro tento typ zásnub by byl ideální kandidát některý z našich salt and pepper prstenů.

P. S. Nezapomeňte zkontrolovat předpověď počasí, abyste měli zásnuby za nejlepších podmínek.


4. Před Fontana di TreviVěděli jste, že Fontana di Trevi patří mezi 20 nejoblíbenějších evropských míst k dokonalým zásnubám? A není divu! Toto místo opředené pověstmi naleznete v Římě, a jen při samotném pohledu na majestátnou fontánu na vás dýchne romantika dob minulých.

Fontana di Trevi se nachází na křižovatce tří vodních cest, kde v minulosti stál akvadukt, jež zásoboval vodou celé Věčné město. Fontána je vytesána z mramoru a stavba trvala neuvěřitelných 30 let.
A proč je mezi místními i turisty tak oblíbená? Protože je opředena mnoha pověrami a bájemi. Jedna praví, že pokud do ní vhodíte minci, splní se vám přání. Pokud vhodíte dvě, do Říma se vrátíte. Jiná pověst říká, že když do fontány vhodíte minci, potkáte v Římě pravou lásku, a když hodíte další, budete mít v tomto městě i šťastnou svatbu. Proto ani není divu, že denně na hladině přistane několik tisíc eur.
Každopádně ať na pověry věříte či ne, místo na žádost o ruku je opravdu dechberoucí, a pokud vaše drahá polovička touží po “Dolce vita”, máte dokonalou v některých restauracích s výbornou pizzou a vínem. Nezapomeňte, že láska prochází žaludkem a všechny cesty vedou do Říma!


5. Doma


Pro někoho možná nuda, pro jiného ideální místo na zásnuby. Ač se to nezdá, teplo domova je tím nejosobnějším prostředím, které oba důkladně znáte a máte rádi. Jeho hlavní výhoda tkví především v intimitě. Doma vás nebude nikdo a nic rušit (pokud máte hodné sousedy nebo pokud nedorazí nevyžádaná rodinná návštěva). A kdyby to náhodou nevyšlo, nemusíte se cítit trapně před zraky ostatních.

Navíc s ohledem na současnou situaci s COVID-19 budou domácí zásnuby v karanténě častým řešením.

Nemusíte se ale ničeho bát, protože i doma se dá vymyslet spoustu romantických nápadů, jak požádat o ruku vaši milou.
Můžete uvařit její oblíbené jídlo, připravit snídani do postele, rozpůlit avokádo a zásnubní prsten schovat uvnitř. Ale dávejte si pozor, abyste vaší drahé nezpůsobili újmu na zdraví, pokud byste se náhodou rozhodli schovat prsten do upečeného dortu nebo na dno hrnku s kávou.
Zároveň můžete připravit speciální hru na schovávanou, kde na konci bude čekat jedno velké překvapení v podobě zásnubního prstenu, a vy už jen pokleknete a zeptáte se na osudovou větu: ,,Vezmeš si mě?”


Pevně věříme, že se vám naše pětice nápadů zalíbila a alespoň trochu pomohla v inspiraci. Každý pár je jedinečný, stejně tak jako každá žena má unikátní představy a přání, jak by měly dokonalé zásnuby vypadat. Proto opravdu pečlivě naslouchejte jejímu srdci a uvidíte, že vaše zásnuby budou nezapomenutelným zážitkem na celý život. Přejeme vám hodně štěstí!

Products Related To This Article