Christmas sale: 5% discount to ALL products with MLSHOHO promocode

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Jak sestavit seznam svatebních hostů?

Jedno z nejtěžších rozhodnutí, na které při plánování svatby narazíte, bude seznam hostů. Jak se u toho tolik nestresovat? Připravili jsme si pro vás nějaké tipy.


Jako první, sedněte si na to se svojí snoubenkou/svým snoubencem. Udělejte si reálnou představu, jak si svatbu představujete. Rozhodněte, jestli chcete velkou nebo menší svatbu a od toho se odpíchnete.

Sepište si ucelený seznam lidí, které na své svatbě chcete vidět a myslete na to, že mohou dorazit se svým partnerem/partnerkou. Abyste byli schopni udržet rozpočet, stanovte si maximální počet hostů, které si můžete dovolit nebo chcete pozvat. Pravděpodobně dojde na situace, kdy budete mít pokušení toho číslo překročit, ale doporučujeme se jej opravdu striktně držet. Pokud uděláte jednu výjimku, budete chtít udělat další a další a nakonec bude v seznamu nepořádek.


Jakmile rozešlete pozvánky, uvidíte, že někteří hosté nebudou moct dorazit. Poté můžete pozvat jiné hosty, které jste napoprvé vyškrtli. Toto řešte určitě s předstihem.


A hlavně, plánování si užijte. Plánovat svatbu je jedinečný a vzrušující moment vašeho života!


Products Related To This Article