Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Čerstvé nápady na svatbu 2020Pokud právě plánujete svatbu a zajímáte se o nové trendy ve svatebním světě, připravili jsme si pro vás pár nápadů.

Čerstvé květiny už nemusí být nezbytností každé svatby. Sušené květy je pomalu nahrazují. Mají své kouzlo a dokážou navodit romantickou atmosféru. Sušené květiny jsou navíc super udržitelnou volbou.

 

Stále častěji se dostávají do popředí syté barvy. Dekorace v pastelových tónech jsou klasika, se kterou nešlápnete vedle, ale pokud byste rádi zkusili něco moderního, určitě syté barvy zvažte.

 

To samé platí pro šaty. Dneska si stále více nevěst volí šaty v nestandardních barvách i stylech. Vlastně, ani to nemusí být šaty. Pokud se cítíte nejlépe v kalhotovém kostýmu, jděte do něj! Buďte sami sabou!

 

Stále častěji si snoubenci vybírají specifickou restauraci, která se kompletně postará o catering. Možná máte se svou polovičkou oblíbené místo ve městě. Jen si představte, že si na jejich pokrmech  můžete pochutnat společně se svými hosty právě ve váš speciální den.

 

V roce 2020 už na svatbách moc ohňostrojů neuvidíte. Představují velkou zátěž pro životní prostředí. Jsou i zajímavější možnosti zábavy.

 

A nakonec neméně důležitý poznatek, zůstaňte sami sebou. Uspořádejte takovou svatbu, která bude odrážet kým jste, váš vztah a vaši lásku. Zbytek už nějak dopadne. Hodně štěstí s plánováním a užijte si svůj den!

 

PS: Pokud vybíráte prsteny, podívejte se do naší nabídky. Jsme také schopni vyrobit verzi na přání založenou na vašich nápadech a upravit podle vás kousek, který si vyberete u nás na webu.


Products Related To This Article