Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Svatební inspirace

Budete se brát! Gratulujeme! Teď už zbývá jen svatba. A samozřejmě manželství. Ale když dojde na svatební plánování, možná si nebudete vždy vědět rady, protože možností je opravdová spousta.

Abychom vám pomohli udat směr, kterým by se vaše svatba mohla ubírat, připravili jsme si pro vás seznam nápadů na svatbu:

Městská


Tato tématika se hodí pro pár, který rád objevuje nové a alternativní věci. Máte rádi čistou estetiku okořeněnou osobitým designem. Tlumené barvy, hostina v cihlovém loftu, jazzová kapela a míchané koktejly. Můžete si vymyslet cokoli ve vlastním stylu a nemusíte jít cestou tradiční svatby. Jen do toho!

Rustikální


Dobrá volba pro svatbu venku v přírodě. Útulná atmosféra v teplých tónech, přírodní materiály jako juta a hodně dřeva. Pocit domova a jednoty. Jeden z nápadů na místo by mohla být stodola. Ale nepředstavujte si nutně vesnickou svatbu, co takhle něco ve stylu “cozy chic”!

Středomořská


Milujete slunečné počasí a jižanskou pohostinnost? Svatba ve středomořském stylu by mohla být právě vaší volbou!

Řekněme, že vám učarovalo kouzlo Itálie s tamní zelení a místo pro svatbu si představujete v poklidné vesničce. Máte rádi řeckou kuchyni, takže na menu nebude chybět musaka, souvlaki a baklava. Pít se bude francouzské víno. Jedno z nejlepších vín. Krásné splynutí Středomoří.

Bouřlivá 20. léta


Jsou to časy Velkého Gatsbyho, takže víte oč tu běží. Pokud tahle éra americké historie je blízká vašemu srdci, jděte do toho naplno se svatební garderóbou, dekoracemi i výběrem místa. Nezapomeňte o dress kódu obeznámit i hosty, ať máte svatbu kompletně v jednom stylu. Zlatá barva, peříčka a šampaňské v dobových kupé.

Tropická
Pokud plánujete svatbu někde u moře, tropické téma se vyloženě nabízí.  Obřad na pláži, tropické květiny jako dekorace a šaty v boho stylu. Snová oslava.

Tropické svatby se ale nemusíte vzdát ani v případě, že bude v tuzemsku. Plážový obřad zkuste uspořádat u nás. Pláž u jezera a piňa colada navodí tu správnou atmosféru.

Karnevalová


Karnevalové téma napovídá, že půjde o pořádnou oslavu. Místo můžete vyzdobit ve starém cirkusovém stylu. Fotobudky, mašiny na popcorn a cukrová vata. Hosty zaručeně pobavíte, když si objednáte akrobaty nebo klauny.

Tradiční


Klasickou svatbou nic nezkazíte. Sváteční oblečení, květinové dekorace, slavnostně prostřená tabule  a nadčasové šaty. Držte se bílé barvy s béžovými nebo krémovými odstíny. 

Hledáte svatební dar? Prohlédněte si naši sekci šperků. V nabídce máme i kousky  na míru, které by mohly být tím pravým, pokud chcete něco opravdu speciálního a personalizovaného.

Photo by Anna Utochkina on Unsplash

Photo by Kendra Allen on Unsplash

Photo by carolyn christine on Unsplash
Photo by Andreas Rønningen on Unsplash

Products Related To This Article