Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Pánské šperky

Kdo tvrdí, že originální šperky mohou nosit pouze ženy? My teda rozhodně ne, ba naopak! Šperky pro muže se v posledních letech těší stále větší popularitě. Kromě toho, že doladí outfit k dokonalosti, také zdůrazňují jedinečný styl a charakter jejich nositele. Proto v naší nabídce najdete nejrůznější doplňky pro gentlemany, kteří chtějí vypadat dobře.


Mužské šperky mohou mít mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří právě pánské prsteny. Hodí se totiž k formálnímu stylu, ale dodají šmrnc a eleganci i každodenním volnočasovým outfitům. Nejvýraznější jsou především masivní pečetní prsteny a spoustu obdivných pohledů přitáhnou i prsteny pro muže s diamanty, safíry a dalšími drahokamy. Zlaté šperky si navíc můžete vybrat ve všech variantách zlata, aby padly k vašemu šatníku. 


Mezi pánskými šperky si ale vyberete i v případě, že nechcete nosit prsteny. Co byste řekli na spony na kravaty? Nejenže jsou elegantní, ale také praktické – stylově ozvláštní váš look, a starají se o to, aby kravata zůstala vždy na správném místě. Byznysmeni navíc ocení gravírování, díky kterému mohou na sponě nosit svůj monogram nebo třeba hrdě reprezentovat svou firmu.

Pokud hledáte originální dárek pro muže, využijte možnost a nechte si vyrobit šperky na míru. Docílíte tak toho, že bude šperk přesně podle vašich představ a zároveň můžete zohlednit preference obdarovaného. 


Nemáte dostatek odvahy darovat vašemu muži pánský šperk? Pokud si na výrazné doplňky nepotrpí, možná by mu udělaly radost personalizované šperky – třeba klíčenka s vlastním textem. Univerzální, ale osobní dárek, který mohou nosit obdarovaní stále u sebe.

Všechny ručně vyráběné šperky vznikají v našem šperkařském ateliéru v srdci Prahy, což jistě potěší milovníky lokální výroby a poctivé práce. Kompletní nabídku našich zlatých šperků můžete omrknout online nebo se za námi zastavit v showroomu, kde vám mile rádi pomůžeme s výběrem. Tak neváhejte a vyberte sobě nebo svému tatínkovi, bratrovi, kamarádovi či partnerovi originální šperk!