Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zlaté zásnubní prsteny

Chystáte zásnuby a odhodláváte se položit tu nejkrásnější otázku, kterou člověk může vyslovit? Pak by vám neměl chybět dokonalý zásnubní prsten, díky nemuž seberete odvahu. Samozřejmě nemusí být každý zásnubní prsten zlatý, ale pokud chcete kvalitní a elegantní kousek, rozhodně byste nad zlatem měli uvažovat.


Víme, že vybrat ten pravý zlatý zásnubní prstýnek může být někdy pěkný oříšek. Ale neztrácejte hlavu! Naše široká nabídka nabízí spoustu možností, a tak můžete potěšit milovnice originálních šperků i klasiky. U nás navíc najdete zlaté šperky ve všech barevných variantách. Takže může zdobit ten váš zásnubní prsten bílé zlato, romantické duše okouzlí růžové zlato a pokud chcete vsadit na tradiční krásu, zvolte pro váš zásnubní prsten žluté zlato. 


Zásnubní prsten s diamantem je nesmrtelná klasika, a navíc si ho zamilují všechny dámy, které rády nosí luxusní šperky. Jestliže ale chcete pro svou drahou polovičku něco speciálního, neměly by vaší pozornosti uniknout netradiční zásnubní prsteny. Vyrábíme je v nejrůznějších stylech, s nevšedními variacemi drahokamů v atypických i klasických tvarech – jedná se tedy o skutečně jedinečné doplňky. Pokud naopak dáváte přednost jednoduchosti, potěšíme i vás – můžete před svou milou pokleknout a překvapit ji minimalistickým zásnubním prstenem, který lze snadno kombinovat s ostatními šperky. Inspirací vám mohou být také naše zásnubní sety.


Všechny naše ručně vyráběné šperky vznikají s největší pečlivostí v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy. Pokud byste si tedy chtěli šperky vybrat osobně nebo potřebujete poradit s výběrem, objednejte se a zastavte se za námi. Při výběru jen nezapomeňte myslet na to, jaká je vaše budoucí nastávající. Tak jistě dosáhnete požadovaného WOW momentu a od své drahé polovičky uslyšíte přesně takovou odpověď, jakou jste si vysnili. 


P.S.: Jestliže se rozhodnete pro šperky Mialis, nemusíte se obávat, že vaší budoucí snoubence prsten bude malý, nebo naopak velký. První úpravu velikosti máte u nás zcela zdarma. Tak už není na co čekat, pusťte se do originálních zásnub a my vám budeme držet palce!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews