Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s měsíčním kamenem

Naše exkluzivní kolekce šperků s měsíčním kamenem okouzlí všechny dámy, které chtějí podtrhnout svou ženskost. Měsíční kámen totiž symbolizuje jemnost, zároveň je ale také často spojován s empatií a intuicí. Pokud tedy chcete dát světu na odiv svou ženskou sílu, můžete sáhnout právě po špercích s měsíčním kamenem. 

Pravý měsíční kámen, zvaný také jako adular kámen, je přirozeně bezbarvý. Uvnitř ale může skrývat mnoho inkluzí, které při pohybu odráží světlo a vytváří jemné odlesky modré, stříbrné či růžové. Během dne tak ve vás může tento duhový měsíční kámen vyvolat iluzi, že se “mění”, a připomínat měsíční záření.

U nás vyrábíme zlaté šperky ve všech barvách zlata. Díky této volbě můžete originální šperky nosit právě na takovou příležitost, na kterou si je pořídíte. Měsíčním kamenům sluší jakákoliv zlatá varianta. Chcete ještě více podpořit svou romantickou duši? Zvolte šperk z růžového zlata. Máte ráda klasiku? Pro vás bude ideální žluté zlato. Šperky z bílého zlata jsou zase ideální pro ženy, které milují jednoduchost a decentnost.

Tato kolekce šperků je rozmanitá a jsou v ní zastoupeny jak minimalistické šperky, tak netradiční šperky s atypickým kite tvarem kamenu. Při výrobě jsme se nebáli ani kombinací, proto jsou některé šperky s diamanty nebo například s mechovými acháty.

Náušnice s měsíčním kamenem vypadají skvěle vždy, a tak budou krásně ladit ke každodenním outfitům, nebo je naopak můžete použít na výjimečné události, třeba jako svatební šperky. Prsten s měsíčním kamenem je také oblíbenou volbou pro zásnubní prsten. Jestliže vás tedy čekají zásnuby a nevíte, čím vaši nastávající okouzlit, vsaďte na měsíční kameny. A pokud hledáte tip na dárek pro ženu, ať už k výročí, narozeninám, nebo k promoci, překvapte ji náhrdelníkem s měsíčním kamenem.

Věříme, že šperky s měsíčním kamenem potěší každou ženu, tak omrkněte naši širokou nabídku, kde najdete obrovský výběr nádherných zlatých šperků.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews