Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s černým diamantem

Pokud milujete tradiční věci v originálním pojetí, černý diamant si zamilujete hned na první pohled. Diamanty patří už od pradávna k symbolům bohatství a luxusu. Když se pak spojí tradice a nadčasovost, vznikne nádherný drahokam, který vynikne na jakémkoliv zlatém šperku.

Šperky s černými diamanty můžete jednoduše kombinovat. Většinou v této kategorii naleznete minimalistické šperky, které díky výrazným černým diamantům vyniknou na jakémkoliv outfitu. Díky jejich jednoduchosti a jemnosti jim také sluší vrstvení, takže se můžete pustit i do odvážnějšího stylingu, záleží jen na vás. Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, pokaždé, když budete mít šperky s černými diamanty na sobě, bude z vás vyzařovat sofistikovanost, elegance a smyslnost. Černá barva je totiž neuvěřitelně šik!


Věříme, že každý šperk dokáže podtrhnout osobitost jeho nositelky. Pokud chcete zaujmout svým vkusem, s našimi ručně vyráběnými šperky vám to půjde samo. Jsou k dispozici ve všech barvách zlata, a tak si můžete zlaté šperky přizpůsobit svým představám, bez ohledu na to, zda preferujete klasickou žlutou barvu, romantické růžové zlato nebo moderní bílé zlato.


Vybrat si můžete prsten s černým diamantem, minimalistický náramek, náušnice s černým diamantem nebo zlatý náhrdelník. A pokud mají být tyto originální šperky určené jako dárek k narozeninám či výročí, vsaďte na víc než jeden kousek – set šperků udělá obdarované dámě ještě větší radost.

Potěšíme ale také pány, kteří se odhodlávají požádat svou drahou polovičku o ruku. Zásnubní prsten s černým diamantem má u nás taky své místo a zaručeně si získá srdce nejedné minimalistky. Až budete zásnubní prsten vybírat, myslete na to, že vám první úpravu velikosti prstenu uděláme zdarma, takže se nemusíte stresovat.

Prozkoumejte naši kolekci šperků s černými diamanty, které vyrábíme v našem ateliéru v Praze, a objevte doplňky, které dodají vašim lookům nádech luxusu a vaše outfity budou mít ten správný šmrnc!

Jestliže jste ale v této kategorii nenašli ten pravý a hledáte klasiku v netradičním pojetí,  můžete omrknout třeba šperky se salt and pepper diamanty nebo šperky se surovými diamanty.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews