Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zásnubní prsteny s moissanitem

Zlatý prsten s moissanitem AMY

14,379Kč

Nejlepší volba pro zásnubní prsteny s bílým kamenem mimo diamantů? Zásnubní prsteny s moissanitem! Dokonalost plná lesku a jedinečnosti.

Zásnubní prsteny s moissanitem jsou nejpopulárnější volbou mezi ženami, kteří touží po unikátním a nádherném designu precizní české výroby, ale zároveň myslí na životní prostředí. Tyto prsteny, které pocházejí z české dílny z centra Prahy, jsou ručně vyráběny s láskou a pečlivostí, aby splnily nejvyšší standardy kvality a stylu. Moissanitové dámské prsteny přinášejí neodolatelný lesk a jas, kterému se jen tak něco nevyrovná.

Naše prsteny s moissanitem jsou vyrobeny z laboratorně vytvořených drahokamů, které mají stejnou krásu a odolnost jako třeba přírodní diamanty. Díky tomu jsou dopady na životní prostředí nižší než při výrobě diamantových prstenů. Navíc s moissanitem získáte větší kámen ve svém zásnubním prstenu za mnohem výhodnější cenu než u klasických diamantů. Rozumná volba nejen pro naši planetu, ale i vaši peněženku.

Pokud hledáte originální designové šperky, které se stanou takřka nezapomenutelnými, tak jste tu správně. Při konceptu tvoření jsme se soustředili na inspiraci z vintage šperků, především na období art deco, viktoriánské až po eduardovské. Pečlivě jsme vybírali netradiční tvary moissanitů jako hexagon, pear, princess či cushion, abychom docílili opravdu originálních prstenů.

Některé modely jsou navíc zdobeny čirými diamanty, které přidávají ještě větší eleganci a záři.

Veškeré naše prsteny vyrábíme v bílém, růžovém nebo žlutém zlatě a ve všech velikostech, jaké jen budete potřebovat. Výjimkou není ani první úprava velikosti zdarma, pokud by prsten nesedl.

Pokud hledáte zásnubní prsten, který je luxusní, unikátní a zároveň zrcadlí vaši lásku a oddanost, naše zásnubní prsteny s moissanitem jsou tím pravým řešením. Nechte se okouzlit krásou šperků, které pro vás s láskou vyrábíme.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews