Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zásnubní prsteny se safírem

Zásnubní prsteny se safírem, to je výjimečná krása pro opravdové milovnice modré a všech jejích odstínů.

Zásnubní prsten je symbolem lásky a oddanosti, a není lepšího způsobu, jak vyjádřit svou lásku partnerce se slabostí pro modrou, než unikátním prstenem se safírem. Naše kolekce zlatých prstenů se safírem je tím pravým místem, kde můžete najít ten dokonalý šperk, který zaujme svou krásou a vytříbenou elegancí.


Naše zásnubní prsteny se safírem jsou vyráběny v pražské zlatnické dílně s precizností a pečlivostí pro výběr těch nejkvalitnějších drahokamů. Kvalita našich šperků je pro nás prioritou, a proto používáme pouze prvotřídní materiály a nejlepší řemeslné dovednosti. V naší kolekci najdete prsteny se safírem ve zlatě. V bílém zlatě, které dodává prstenu elegantní a sofistikovaný vzhled, ve žlutém zlatě, které safírový prsten uvede do zajímavého kontrastu a také v růžovém zlatě, které safírový šperk oblékne do trendy a chic kabátku.


Safír je jedním z nejoblíbenějších drahokamů hned po diamantech. Je znám svou modrou barvou, která symbolizuje věrnost, klid a mír, a také pravou lásku. Naše kolekce zahrnuje nejen přírodní modré safíry, ale také laboratorně vytvořené safíry. Tyto lab grown safíry splňují nejen stejné vysoké standardy kvality jako přírodní safíry, ale také jsou šetrnější k životnímu prostředí. Tím, že se rozhodnete pro prsten s laboratorním safírem, přispíváte k menší zátěži naší planety.


V naší kolekci naleznete i netradiční safíry v modrozelených až šedých odstínech, které jsou vskutku vzácné a ojedinělé. Tyto unikátní safíry dodávají prstenu neobyčejnou originalitu a výjimečnost. Přesně takovou, jakou chcete cítit i ve svém outfitu doplněným safírovým šperkem.


Safír je druhý nejtvrdší drahokam po diamantu, což znamená, že prsten se safírem je dlouhotrvající a odolný. Bude vás provázet po celý život a připomínat vám váš nezapomenutelný okamžik, kdy jste slíbili svou lásku navěky.


Při výběru zásnubního prstenu s modrým safírem si můžete být jisti, že dostanete šperk vyrobený s láskou a precizností. Vyberte si v našem pražském ateliéru Mialis zásnubní prsten se safírem, který dokonale vyjádří vaši osobnost a styl.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews