Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Cluster šperky

Cluster šperky

SALE
SALE

Zlaty set s diamanty salt and pepper FLYN

21,952Kč 24,392Kč

Drahokamový cluster prsten CLARA

18,999Kč

Cluster šperky se v posledních letech stávají oblíbenou a trendy záležitostí. Představují ideální volbu pro všechny ženy, které chtějí elegantně vybočit z řady. Pokud jste to právě vy, nebo máte mezi svými blízkými někoho takového, určitě by tyto originální šperky neměly uniknout vaší pozornosti. 


Typickým zdobením cluster šperků jsou různorodé shluky kamenů uspořádané do tvaru připomínajícího nepravidelný hrozen. Základ vždy tvoří centrální kámen, který je ozdoben dalšími kameny v nejrůznějších velikostech, tvarech i výškových úrovních. U nás se fantazii meze nekladou, proto se může každý cluster šperk pochlubit jedinečným designem. Vyberou si tak milovnice netradičních šperků, ale i dámy, které dávají přednost minimalistickým šperkům.


Cluster design může být vytvořen z jakýchkoliv kamenů. Ať už jsou šperky zdobeny luxusními diamanty, netradičními salt and pepper diamanty, magickými ametysty, výraznými safíry nebo jemnými akvamaríny, vždy vypadají skvěle.


V naší nabídce najdete zlaté náušnice, náhrdelníky, prsteny i náramky v cluster stylu. Díky unikátnosti každého kousku se dají zlaté šperky krásně kombinovat, tak se nebojte být kreativní a vytvořit pomocí šperků stylový look. Pokud si ale na výběr netroufáte a chcete zvolit sjednocený vzhled, jistě vás potěší naše cluster kolekce.


Cluster šperky jsou mimořádně všestranným doplňkem, který lze nosit s elegancí a šarmem v mnoha různých situacích, a tak mohou své budoucí nositelky doprovázet na jakoukoliv příležitost. Skvěle se hodí na každodenní nošení. Velkou parádu ale udělají i při významnějších událostech, například jako svatební šperky, nebo šperky na ples. Veřte, že atypické šperky v cluster stylu přitáhnou spoustu pozornosti a každá žena s nimi zazáří, ať už je bude nosit kamkoliv.


Naše ručně vyráběné šperky jsou dostupné ve variantách bílého, žlutého i růžového zlata, což zajišťuje, že si každý může vybrat podle svých preferencí. Pokud tedy hledáte dárek pro ženu, ať už k narozeninám, významnému jubileu, nebo jen tak pro radost, už si nemusíte lámat hlavu – se zlatými cluster šperky sklidíte úspěch. Potěšíme ale i pány, kteří plánují originální zásnuby, cluster prsteny bodují i jako netradiční snubní prsteny. Navíc je první úprava velikosti prstenu zdarma, tak můžete všechny obavy nechat stranou a pustit se do žádosti o ruku.

Tak do toho, vyberte šperk, kterým (si) uděláte radost!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews