Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zásnubní prsteny s diamanty

Zlatý prsten s diamanty ARETE

35,374Kč

Zlatý prsten s diamantem AMY

27,513Kč

Zlatý prsten s diamanty ERIA

24,793Kč

Fancy diamantový prsten NOBILIS

30,081Kč

Drahokamový cluster prsten CLARA

19,987Kč

Otevřený prsten s diamanty LEIA

24,529Kč

Existuje něco ikoničtějšího než zásnubní prsten s diamantem? To je samozřejmě jen řečnická otázka, protože víme, že už od nepaměti tvoří diamanty a žádost o ruku dokonalý pár. Pokud tedy plánujete svou drahou polovičku překvapit luxusním šperkem, rozhodně by měl zdobit váš zásnubní prsten diamant. Ušlechtilost a výjimečnost diamantů pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. 


Při výrobě zásnubních prstenů si zakládáme na osobním výběru překrásných kamenů a jejich přesném výbrusu. V této kolekci naleznete klasické čiré diamanty, které jsou synonymem pro nadčasový luxus. V posledních letech se ale těší velké oblibě i champagne diamanty, hnědé diamanty nebo jinak barevné diamanty – v této kolekci není ojedinělým kouskem například zásnubní prsten s černým diamantem a bude vypadat báječně, pokud se později rozhodnete vybrat si snubní prsteny z kombinovaného zlata. Co třeba zlaté zásnubní prstýnky v růžovém zlatě a bílé zlato k tomu? Nebojte se popustit uzdu své fantazii, naše originální šperky jsou k dostání ve všech barevných variantách zlata, takže můžete kousky zkombinovat dle libosti. 


Ať už vyberte jakkoliv, diamantový zásnubní prsten se zaručeně stane oblíbeným doplňkem vaší budoucí snoubenky. Jedinečný lesk diamantů přidá jakémukoliv jejímu outfitu dotek elegance a sofistikovanosti. A navíc jsou tyto originální šperky nejen působivé na pohled, ale také v sobě nesou symbol věčnosti a jedinečnosti vaší lásky. 


Vybrat si jen jeden se zdá být oříšek, ale opak je pravdou – když si prohlédnete všechny zásnubní prsteny a budete vybírat srdcem, ten pravý si vás najde. Pokud ale při výběru tápete a nechcete sáhnout vedle, objednejte si konzultaci v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy a my vám pomůžeme vybrat ideální kousek pro vaši nastávající.


TIP: Pokud vám diamantové zásnubní prsteny nenabídly, co hledáte, a rádi byste pořídili pestřejší kousek, nahlédněte do kategorie drahých kamenů a vyberte například zásnubní prsten s drahokamem.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews