Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s morganitem

Zlaté šperky s morganitem si zamilujete. Když se totiž spojí přírodní krása s poctivou ruční výrobou, vzniknou romantické šperky, do kterých je obtížné se nezamilovat. Pokud tedy i vy patříte mezi milovnice jemných šperků, šperky s morganitem by ve vaší sbírce neměly chybět. Dokonale totiž podtrhnou ženskost každé dámy.


Morganit, nebo také andělský kámen, je známý svou krásnou barevnou škálou – od světle růžové po broskvovou. Svým nádherným zbarvením může připomínat kouzelné západy slunce nebo červánky, a tak zaručeně potěší všechny romantické duše.


Šperky s morganitem jsou ideálním doplňkem pro ty, kteří hledají něco výjimečného, sofistikovaného a vkusného. Všechny zlaté šperky v této kategorii jsou stvořeny, aby zdůraznily jedinečnost nositelky a přinesly do života nádech romantiky a elegance. Navíc je morganit také považován za kámen lásky, není tak divu, že symbolizuje harmonii. Proto si v naší kolekci s morganity můžete vybrat také jemné šperky na svatbu, nebo se můžete poohlédnout po zásnubním prstenu s morganitem. Kromě výjimečných událostí jako jsou zásnuby a svatba se ale také perfektně hodí na každodenní nošení. Chlubí se totiž až 8. stupněm tvrdosti na Mohsově stupnici, takže můžete mít jistotu, že se vám kvůli častému nošení jen tak nezničí. 

V nabídce značky MIALIS najdete nejrůznější kousky. Prsteny s morganitem, jemné zlaté náušnice i jemné zlaté náhrdelníky s morganitem. Pokud vás ale šperky natolik okouzlily, můžete je pořídit jako kompletní sadu šperků a vytvořit tak celistvý look.

Ke každému šperku, který u nás v ateliéru v Praze vyrobíme, přistupujeme osobitě. Můžete si tak jakýkoliv kousek přizpůsobit svému stylu a zvolit si romanticky růžové zlato, klasické žluté zlato nebo trendy bílé zlato. Tato možnost personalizace vám umožní nejen vybrat šperk podle vašich preferencí, ale také mu dodat unikátní charakter, který splyne s vaší osobností. Ať už vyberete prsten s morganitem, náušnice nebo přívěsky a náhrdelníky pro sebe nebo vaše nejbližší, stanou se nejoblíbenějšími doplňky ze šperkovnice.


Take a look at Mialis jewelry customers' reviews