Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zásnubní prsteny s drahokamy

Zlatý prsten s akvamarínem AMY

13,480Kč

Zlatý prsten s opálem BERTA

13,054Kč

Zlatý prsten se smaragdem DREM

19,472Kč

Každá žádost o ruku by měla být pohádková a zásnubní prsteny z naší šperkařské dílny Mialis jsou přesně jako z pohádky. Jestliže tedy chystáte originální zásnuby a chcete svou princeznu okouzlit dokonalým zlatým šperkem, sáhněte po zásnubním prstenu s drahokamem.


V naší nabídce najdete zásnubní prsteny se vzácnými drahokamy, z jejichž půvabného třpytu přechází zrak. Na všechny naše ručně vyráběné šperky pečlivě vybíráme nejrůznější drahokamy, jako například topaz, smaragd, měsíční kámen, ametyst nebo třeba safír. 


Někteří lidé spoléhají na speciální účinky daných drahých kamenů a mnohdy si zdobené doplňky pořizují jako talismany, které jim mají nosit štěstí, lásku i úspěch a provázet je každodenními životem. My v Mialis věříme, že mají kouzelnou moc podtrhnout a zvýraznit jedinečnou energii jejich nositelek. Pokud tedy vyberete ten pravý, stane se šperk něčím více, než je je originální zásnubní prsten. 


Co se týče stylů, na své si u nás přijde opravdu jakákoliv dáma. Naši šperkaři dávají designovým šperkům duši a každý kousek tak může odrážet vlastnosti a charakter jeho nové majitelky. Je vaše drahá polovička milovnice přírody a tajemného světa fantasy? Vsaďte na netradiční zásnubní prsten, který bude ozdoben mechovým achátem. Nebo spíš dává přednost jemnému a decentnímu stylu oblékání? V tom případě by měl být jasnou volbou minimalistický zásnubní prsten například s měsíčním kamenem. Jestliže má ale ráda ikonickou klasiku, sáhněte spíše po zásnubním prstenu s diamantem.


Aby zlatý zásnubní prsten dokonale ladil k vaší drahé polovičce, můžete navíc zvolit barvu dle jejího vkusu – ve hře je elegantní bílé zlato, romanticky růžové zlato a klasické žluté zlato.


Nebojte se výběru, není to žádná věda. Zkuste se jen zamyslet nad preferencemi vaší milé a jistě vyberete kousek, do kterého se zamiluje na první pohled. S přesnou velikostí si navíc nemusíte dělat starosti, první úprava je u nás zdarma. Kdybyste si ale přece jen nebyli jistí, objednejte si schůzku v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy a my vám rádi pomůžeme.


Jakmile budete mít vybráno, už vám jen bude stačit sebrat odvahu a těšit se na výjimečné kouzlo okamžiku, až vaše nastávající řekne první ANO.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews