Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Netradiční šperky

Netradiční šperky

SALE
SALE

Originální šperky z naší kolekce mají jednu hlavní přednost – tou je jedinečnost. Každý zlatý šperk se pyšní unikátním stylem, který podtrhne osobitost jeho nositelky a nechá ji zazářit! Nebojíte se vystoupit z davu a chcete se lišit od ostatních? Nebo máte právě takovou osobu ve svém okolí a rádi byste jí udělali radost? Ať je to tak, nebo tak, jste tu správně. 


Originální autorské šperky jsou naše parketa. Věříme, že každý klenot by měl být víc než jen krásnou ozdobou – měl by vyprávět příběh a odrážet osobnost jeho majitelky. Proto u nás najdete nejrůznější designy. Od ostatních šperků se liší například neotřelým provedením či použitím atypických drahokamů, jako jsou tajemné salt and pepper diamanty, kouzelné mechové acháty nebo černé diamanty. Aby si jednoduše vybral každý.


TIP MIALIS: Slaďte šperky se stylem dámy, která je bude nosit! Stačí jen vybrat, zda bude ručně vyráběné šperky zdobit bílé zlato, žluté zlato či růžové zlato.


Netradiční zásnubní prsteny jsou bezpochyby nejoblíbenější. Tyto prstýnky díky neobvyklému vzhledu umocní moment překvapení, který je během zásnub velmi žádoucí. Další favority představují alternativní snubní prsteny. Symbolizují lásku a ojedinělé spojení, které mezi sebou dva zamilovaní lidé mohou mít.


Extravagantní šperky zase potěší odvážné dámy. Pokud milujete tajemno či magii, získají si vás klenoty fantasy. Ráda se vracíte v čase? Pak nesmíte přehlédnout vintage šperky. Omrknout výrazné šperky, díky nimž se stanete středem pozornosti, zkrátka stojí za to.


Netradiční šperky, ale nemusí být jen velmi nápadné, v této kolekci je možné cokoliv! A proto tu najdete i mnoho minimalistických šperků. Mezi nimi se nachází třeba neobvyklé náušnice zdobené salt and pepper diamanty. Zajímavé jsou také otevřené prsteny. Nebo šperky inspirované přírodou a organickými tvary.


Chcete také nosit designové šperky, díky kterým vystoupíte z davu a budete se cítit jedinečně nebo byste rádi tento pocit dopřáli vaší blízké osobě? Tak prozkoumejte neobvyklé šperky z Mialis. Celou kolekci si prohlédněte online a na vybrané originální zlaté šperky se můžete po objednání přijít mrknout i do našeho klenotnictví v Praze. Budeme se těšit na váš výběr!