Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Baguette šperky

Baguette šperky - naše nová kolekce moderních šperků s kameny v elegantním tvaru. 

Objevte neuvěřitelnou eleganci a unikátní styl, který nabízíme ve své široké škále baguette šperků. Od nádherných baguette moissanitových prstenů až po vkusné baguette náhrdelníky a náušnice, naše kolekce vám umožní vyjádřit svou individualitu a zároveň přilákat pohledy.

Baguette kameny jsou známé svým ikonickým tvarováním a šikmým řezem, který dodává šperkům nezaměnitelný lesk a dokonalý geometrický vzhled. Každý kousek je precizně zpracován a vyroben s nejvyšší péčí o detaily, abychom vám přinesli pouze ty nejkvalitnější šperky s baguette kameny. Bagetový tvar diamantu můžete vyměnit za udržitelnější variantu - baguette moissanity nebo safíry laboratorního původu. Příroda vám za tento výběr poděkuje stejně jako za recyklované zlato, které při ruční výrobě šperků také používáme.
V naší kolekci naleznete i neotřelé šperky ve tvaru baguette se salt and pepper diamanty, s mechovým achátem, rutilovým křišťálem a jiný barevnými kameny.

Vyzkoušejte naše baguette šperky a přidejte do svého stylu dávku luxusu a modernosti. Objednejte si ještě dnes a vyberte si z naší rozmanité nabídky baguette šperků, které zkrátka okouzlují.

Milujete rovné linie a velkou porci minimalismu? Otevřete se naší kolekci šperků s baguette kameny!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews