Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Svatební sady

Snubní sety

Našli jste svou druhou polovičku a plánujete zásnuby? Pokud se žádost o ruku povede (my rozhodně věříme, že ano), brzy vás bude čekat svatba a s ní další výběr šperků. Tato aktivita ale často nepatří mezi nejoblíbenější, čemuž naprosto rozumíme. Co kdybychom vám ale řekli, že si nemusíte lámat hlavu s pořízením snubního a zásnubního prstenu zvlášť? Máme pro vás skvělý tip! Existují totiž zásnubní sety, chcete-li také snubní sety, díky nimž pořídíte zásnubní a snubní prsten v jednom!

Vzpomínáte si na doby, kdy bylo běžné nosit zásnubní a snubní prsten na jednom prstu? Historie se opakuje a tato módní vlna je zpět. Tento trend k nám doputoval ze zahraničí a svou oblibu už si našel i v našich končinách. Pořídit zásnubní a snubní prsten jako set představuje velmi praktické řešení. Je totiž radost pohledět, když k sobě dva (šperky) dokonale padnou! Právě to je případ setu šperků, které jsou doslova stvořeny pro to, aby se doplňovaly. 


Naše nabídka ručně vyráběných šperků ve všech barvách zlata je opravdu široká. Pokud chcete vaši drahou polovičku překvapit luxusními šperky, můžete si pro váš set vybrat diamantové zásnubní prsteny – ať už s klasickými, nebo s neobvyklými salt and pepper diamanty. Jestliže byste ale rádi zvolili dostupnější variantu, skvělou alternativou bude zásnubní a snubní prsten s moissanitem. Ten okouzlí dokonalým třpytem a přívětivější cenou. Na své si ale přijdou i milovnice netradičních šperků. Těm můžete pořídit set, který bude tvořit originální zásnubní prsten a minimalistický snubní prsten.


TIP MIALIS: Jestliže máte vy nebo vaše nastávající jasnou představu o tom, jak by vysněný šperk měl vypadat, rádi zásnubní set vyrobíme na míru vašim představám, nebo si jej můžete libovolně poskládat z naší nabídky. Stačí, když omrknete zlaté zásnubní prsteny a snubní prsteny samostatně. Kreativitě a přáním meze neklademe!


Pokud si tedy chcete usnadnit výběr a zároveň překvapit svou milou dvěma šperky najednou, pořiďte snubní a zásnubní prsten najednou.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews