Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s olivínem

Když se spojí přírodní krása s elegantním designem, vzniknou šperky s olivínem, které se stanou nenahraditelným, a především oblíbeným kouskem v mnoha šperkovnicích.


Olivín, neboli peridot, je nádherný drahokam. Jeho popularita sahá až do dob starověkého Egypta, kdy byl považován za drahokam Slunce. V minulosti se mu ale také přezdívalo smaragd křižáků, protože zdobil právě jejich meče. V současné době je hojně využíván ve šperkařství, v podobě sloučeniny zvané chryzolit. Mnoho lidí si šperky s peridotem pořizují jako talisman, protože věří v jeho magické, ochranné účinky. Jiní zase spoléhají na to, že jim drahokam dodá energii nebo přinese životní klid. A ostatní jsou okouzleni jeho atraktivním zbarvením. Jak už jeho název napovídá, mívá olivovou barvu, avšak není to pravidlem – můžete ho najít také v nažloutlých odstínech a nejkrásnější je ve svěží zelené, která může připomínat letní louku. 


Šperky s peridotem navrhujeme a tvoříme ve zlatnické dílně v centru Prahy, kde se nachází také náš showroom. Všechny ručně vyráběné šperky vyhotovujeme s láskou a největší pečlivostí, aby vyhovovaly vašim představám o dokonalosti. Proto si své nové kousky můžete vybrat ve všech barvách zlata – tedy jak v elegantní bílé, tak v trendy růžové, ale i v tradiční žluté. 


V této kolekci najdete kromě náušnic s olivínem také náhrdelníky a prsteny s olivínem. Na své si přijdou jak milovnice netradičních šperků, tak minimalistických šperků. Věříme, že tyto originální šperky díky propojení s přírodou dokážou podpořit ženskou energii a budou slušet ženám všech stylů i věkových kategorií. 


Šperky s peridotem jsou ideální jako dárek pro všechny dámy, které se narodily v měsíci srpnu. Není to ale pravidlo. Můžete je darovat i k jiným významným událostem. Skvěle poslouží také jako zásnubní prsteny. Ať už se rozhodnete věnovat je k jakékoliv příležitosti, zaručeně udělají radost a svou budoucí nositelku vždy rozzáří. 


Vyberte si z naší široké nabídky zlatých šperků s barevnými drahokamy online nebo přijďte do našeho showroomu, který se nachází v srdci Prahy, a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews