Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Černé snubní prsteny

Černé snubní prsteny

Po originální svatbě touží v posledních letech stále více párů. Jestliže se také chcete vyhnout konvencím, možná jste už zvažovali netradiční svatební místa, nebo třeba jedinečný průběh obřadu. Tomu rozhodně fandíme, nebojte se být jiní než ostatní a vyzdvihněte během tohoto velkého dne vaši individualitu. Kromě těchto velkých změn také myslete na drobné detaily, které mohou váš sňatek učinit ještě unikátnější, a sáhněte po atypických snubních prstenech!


Věděli jste, že mohou být snubní prsteny černé? A co všechno už jste o takových černých snubních prstenech slyšeli? Ačkoliv se může zdát, že je základem pro snubní prsteny černé zlato, není tomu tak. Černé zlato totiž v přírodě neexistuje a požadovaného tmavého odstínu lze docílit jedině povrchovou úpravou, proto zdobí naše snubní prsteny černé rhodium.


Originální snubní prsteny s černým povrchem jsou pro odvážné páry. Svým nezaměnitelným, moderním designem budou okouzlovat nejen budoucí novomanžele, ale také okolí. Připravte se tedy na spoustu obdivných pohledů, jsou totiž tak nevídané, že na sebe budou strhávat pozornost okolí i po svatbě. A věřte, že jakmile nasadíte své drahé polovičce černý snubní prsten, proměníte běžný svatební slib v nezapomenutelnou vzpomínku.


Tyto netradiční snubní prsteny jsou skutečně výjimečnými kousky, a tak je potřeba s nimi i speciálně zacházet. Postupem času může začít rhodiová úprava ztrácet svou intenzitu, ale s tím si naši šperkaři hravě poradí. Pokud se tedy rozhodnete ztvrdit vaši lásku těmito výraznými černými šperky, nemějte strach, jednou za půl roku můžete využít bezplatnou obnovu rhodia a zachovat tak jejich výjimečnou krásu.


Jestli vás tyto originální snubní prsteny zaujaly, ale nejste si jistí, můžete je přijít omrknout na vlastní oči do našeho zlatnictví v Praze. Stačí si jen domluvit osobní schůzku a my vám následně moc rádi pomůžeme najít vysněný snubní prsten, který bude vyhovovat vašim představám. Tak co vy na to, budou i vaše snubní prsteny černé?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews