Dear customers, showroom in Prague exclusively open also at Saturday 9. and 16.12.! ♥ Only for booked appointments. Book your time now!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
CERNA EDICE

Černé snubní prsteny

Rádi občas vidíte věci černobíle? Černé prsteny jsou vyrobeny ze zlata a pokryté černým rhodiem, díky němuž se z nich stávají zajímavé, dekadentní a moderní šperky a v současnosti asi nejvýraznější trend v oblasti snubních prstenů. Snubní prsteny, kde černé zlato odráží silný cit pro eleganci, mohou být lesklé či matné a zcela fascinující jsou v kombinaci s jemnými prvky bílého, žlutého nebo růžového zlata. Naprosto přepychového dojmu lze dosáhnout doplněním o diamanty a inspirovat se můžete i v kolekci minimalistických snubních prstenů - rádi pro vás na míru vyrobíme kompromis mezi jemností a černým prstenem. Dokážeme vám, že zlaté snubní prsteny nejsou nuda. Svou originalitou mohou být černé šperky opravdovou trefou do černého jako doplněk k jednomu z netypických a originálních prstenů z kategorie originální zásnubní prsteny.
TIP: Pokud vás namísto černé magie baví více ta bílá a tyto šperky jsou pro vás příliš, porozhlédněte se v kategorii snubní prsteny zlaté.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews