Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s mechovým achátem

Prsten s mechovým achátem OLLY

14,761Kč

Mechový achát připomíná dar lesa, který vás pohladí na duši. Jedinečný polodrahokam zaujme především zelenými vlákny, které prorůstají napříč celým prostorem kamenu. Primární barva mechového achátu je spíše mléčná. Každý mechový achát v našich špercích je naprostý originál, dar Matky přírody. Proto se jednotlivé kamínky liší produkt od produktu.

Mechový achát spadá do rodiny křemene. Oproti klasickému achátu, který se vyznačuje mnoha vrstvami pásové kresby, je ten mechový zcela jiný. Tmavě zelená barva působí v kameni až mysticky.

Pokud hledáte netradiční prsten s kamenem, nenechte si ujít krásu mechových achátů. V naší kolekci naleznete alternativní zásnubní prsteny. Hodí se pro slečny a dámy, které hledají nové příležitosti, napojení s přírodou a zelená barva patří mezi jejich nejoblíbenější. Máte takovou citlivou duši po svém boku? Popřemýšlejte o prstenu s mechovým achátem

Originálními šperky se to u nás jen hemží. Vaší pozornosti nesmí uniknout ani náušnice s acháty anebo achátové přívěsky nebo náhrdelníky.
Zlatý přívěsek s mechovým achátem je většinou v netradičním tvaru - například triangle anebo hexagon.

Naše šperky s mechovým achátem vyrábíme jak ve stříbře, tak ve 14k zlatě. Některým klenotům sluší decentní bílé zlato, jiné vyniknou v klasickém žlutém anebo trendy růžovém zlatě.

Věděli jste, že mechový achát se přezdívá také jako mocha (moka) kámen? Alternativní název pochází z arabského města Mocha v Jemenu, které bylo prastarým zdrojem drahokamu. V minulosti byl mechový achát považován za kámen zemědělství kvůli jemným vláknům, připomínajících mech nebo kapradiny.

Tento typ polodrahokamu se zároveň využívá i v lidovém léčitelství. Většinou pomáhá v problémech s nespavostí, snižuje horečku a rozšiřuje vaše vědomí. Co je na tom všechno pravdy ponecháme na každém z vás.

My jsme si jej vybrali díky naší lásce k přírodě i zelené barvě. Šperky se zeleným kamenem potěší milovnice lesa, přírody a tmavě zelené barvy.
Přírodní drahé kameny fascinují lidstvo samo již od pradávna. Proto našim šperkům s drahokamy věnujeme velkou pozornost. Víme, že dokáží být skvělým dárkem k různým příležitostem a nositelky se v nich cítí příjemně.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews