Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Šperky s mechovým achátem

Šperky s mechovým achátem

Prsten s mechovým achátem OLLY

15,996Kč

Vstupte do světa křehkosti a přírodní krásy s naší kolekcí šperků s mechovým achátem. Tento atypický minerál přináší do našich šperků unikátní kombinaci tmavě zelených odstínů a fascinujících abstraktních vzorů, které v sobě nesou nezaměnitelný přírodní charakter.

Naše šperky s mechovým achátem jsou vyrobeny s důrazem na kvalitní řemeslné zpracování a použitý materiál. Každý kámen je pečlivě vybrán a zpracován tak, aby se zachovala jeho autenticita a přirozená krása. Každý šperk je ručně vyroben v našem šperkařském ateliéru v Praze, což dodává klenotům punc originality.

V naší rozmanité kolekci najdete různé typy achátových šperků, které dokonale vyjádří vaši osobnost a přinesou radost při nošení. Přírodní mechový achát u nás naleznete jak v prstenech, tak v náušnicích, náhrdelnících i náramcích. Stačí si vybrat nebo vytvořit dokonalou kolekci šperků s mechovým achátovým kamínkem.

Připravujete se na žádost o ruku? Pokud ji chcete pojmout netradičním způsobem, začněte u výběru atypického zásnubního prstenu s mechovým achátem. Centrální kámen může být nejen klasicky kulatý, ale i ve tvaru baguette, hexagon, kite, pear nebo emerald.

Ale není nutné myslet jen na zásnuby, protože takový zlatý prsten s mechovým achátem je i krásným dárkem k výročí, k narozeninám, na Valentýna nebo k Vánocům. Pokud žena nenosí prsteny, náušnice s mechovým achátem nebo náhrdelník či náramek, také udělají spoustu parády.

Unikátní šperky s mechovým achátem jsou perfektním lákadlem pro ženy, které milují kouzlo přírody, zelenou barvu a třeba i fantasy svět. Tyto magické, a v lecčem atypické, šperky s přírodními odstíny a strukturami jsou jako výzva pro ženy, které se cítí propojené s lesy, elfy nebo jinými entitami. Jsou jako klíč, který odemyká dveře do tajuplného světa a přináší do běžného života prvky kouzla a dobrodružství.

Mechový achát je také známý svými energetickými vlastnostmi a zároveň se využívá v lidovém léčitelství. Věří se, že podporuje rovnováhu, klid a harmonii. Minerál se často spojuje se štěstím a prosperitou.
Většinou pomáhá v problémech s nespavostí, snižuje horečku a rozšiřuje vaše vědomí. Co je na tom všechno pravdy, ponecháme na každém z vás.

Mechový achát se přezdívá také jako mocha (moka) kámen. Alternativní název pochází z arabského města Mocha v Jemenu, které bylo prastarým zdrojem drahokamu. V minulosti byl tento druh achátu považován za kámen zemědělství kvůli jemným vláknům, připomínajících mech nebo kapradiny.

Přírodní drahé kameny fascinují lidstvo samo již od pradávna. Proto našim šperkům s drahokamy věnujeme velkou pozornost. Víme, že dokážou být skvělým dárkem k různým příležitostem a nositelky se v nich cítí příjemně.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews