Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s moissanitem

Zlatý prsten s moissanitem AMY

14,379Kč

Vstupte do našeho světa neomezeného lesku a výjimečnosti se zářivými šperky s moissanitem.

Tento vzácný drahokam je velmi podobný diamantu svým vzhledem i vlastnostmi, ale v čem se 100% liší je: cena. Moissanitové šperky šetří vaší peněženku i životní prostředí.
Můžete na nich obdivovat překypující jas, který jen tak překoná samotný diamant. Srdce moissanitu bije fascinujícím ohněm, který rozžhaví váš zrak. Tak moc, že z něj už nespustíte oči.

Každý náš prsten s moissanitem je výsledkem pečlivé zručnosti a vášně pro dokonalost. Jsme hrdí na naši ruční výrobu v centru Prahy. Náš šperkařský ateliér vám zaručí šperky nejvyšší kvality, které zaujmou svým jedinečným designem. Zásnubní prsteny s moissanitem jsou ztělesněním elegance a krásy. V designu prstenů jsme se soustředili na moderní styl inspirovaný vintage šperky - od art deco, viktoriánské až po eduardovské. Pečlivě jsme vybírali netradiční tvary moissanitů jako hexagon, pear, princess či cushion, abychom docílili opravdu originálních šperků.

V naší české dílně si zakládáme na ruční výrobě každého prstenu, náhrdelníku, náramku, náušnicích a dalších špercích na míru. Zruční zlatníci pečlivě pracují s každým detailem, aby vám vyrobili dokonalý klenot. Jejich vášeň a mistrovství se odráží v každém šperku, který vytváříme. Každý prsten je výjimečným uměleckým dílem, které zvelebí váš prst a dodá vám pocit jedinečnosti.

Šperky s moissanitem jsou skutečným příkladem moderního luxusu. Kromě své nádhery nabízejí také praktické výhody. Při zakoupení prstenu s moissanitem vám poskytneme bezplatné upravení velikosti, abyste mohli mít prsten přesně podle svých přání. Každá velikost prstenu je individuálně nastavena, abyste měli ten správný komfort a pohodlí. Věříme, že každý detail má význam, a proto jsme do některých modelů zakomponovali i skvostné čisté diamanty. Tyto jemné kameny přidávají prstenům další vrstvu okouzlení a záře. Kombinace moissanitu a diamantů vytváří nepřekonatelnou symbiózu, která vás zanechá v úžasu.

Šperky s moissanitem z Mialis jsou vyjádřením vaší vlastní jedinečnosti a vkusu. Dopřejte si výjimečnou krásu, která nezná hranic. Vstupte do světa přepychového lesku laboratorních drahokamů, které zaujme každého.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews