Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s ametystem

Ametyst patří už od pradávna mezi hojně využívané drahokamy, a to nejen v klenotnictví. V dřívějších dobách lidé věřili, že může fungovat jako talisman, a i dnes mnozí léčitelé důvěřují jeho léčebným účinkům. Celkově vzato, mohou mít hlubší význam pro všechny, kteří spoléhají na energetické vlastnosti drahokamů.

Pokud ale pro nošení šperků s ametysty nepotřebujete hlubší smysl, jednoduše vás očaruje jejich krása. Mezi nejoblíbenější drahé kameny ve šperkařství patří především díky své magické barvě. Obvykle je totiž ametyst fialový. Mezi jeho další vlastnosti patří průhlednost a různá intenzita fialových odstínů, od světlé až po nejcennější hluboce temnou. Samozřejmý je také jejich oslnivý lesk, díky kterému na sebe ametystové šperky poutají ještě větší pozornost.


Všechny naše ručně vyráběné šperky vznikají v naší pražské dílně. Klademe velký důraz na pečlivost, ať už při vytváření designu, nebo během samotné výroby. Proto v naší nabídce najdete rozmanité kousky. Ametysty máme v kite, baguette i round tvarech a zdobí šperky různých stylů – od minimalistických šperků po vintage. Mnohdy jim také dělají společnost drobné diamanty.


Ptáte se, s čím ametysty kombinovat? I přes své charakteristicky výrazné odstíny jim sluší jakákoliv barva zlatá. U nás si navíc můžete vybrat jak kontrastní žlutou, tak elegantní bílou, ale i romanticky růžovou, aby si každá jeho budoucí nositelka přišla na své. Ať už ale zvolíte jakoukoliv variantu, ametyst šperky nádherně ozdobí a dodá jim jedinečný půvab. Pak už záleží čistě na vás, při jaké příležitosti originální šperky použijete.


Prsten s ametystem vám může dělat společnost téměř kdykoliv, výraznější kousky ale mají největší úspěch především jako netradiční zásnubní prsteny. Najdete u nás také náušnice s ametystem, které dodají hravost každodenním outfitům v neutrálních barvách, ale také dokážou jemným šarmem povznést večerní look. Dekolt krásně doplní náhrdelník s ametystem a bude vypadat skvěle jak ke košilím a rolákům, tak k šatům. 


Šperky můžete darovat pod stromeček. Rozhodně ale poslouží i jako dárek k narozeninám. Úspěch přinesou i při zásnubách a udělají radost i jen tak z lásky. Komu a jak šperky s ametystem darujete je jen na vás! Tak se pusťte do výběru a prozkoumejte i ostatní šperky s barevnými drahokamy!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews