Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s topazem

Zlaté šperky s topazem spojují špičkovou řemeslnou kvalitu s nádherným designem. Tyto unikátní klenoty jsou ručně vyrobeny a zdobeny topazem, který jim dodává neopakovatelnou eleganci a luxusní vzhled.

A jaké má topaz vlastnosti? Tento nádherný drahokam si oblíbíte nejen pro svou odolnost, ale okouzlí i svým zářivým leskem. Díky své odolnosti zlaté šperky s topazem můžete nosit každý den a nemusíte se obávat, že by ztratily na kráse. Kromě toho jsou k dostání v několika barvách, u nás najdete například náušnice s topazem v bílé barvě, nejoblíbenější variantu ale představují šperky s modrým topazem.

Modrý topaz si zamilují všechny milovnice zlatých šperků, které mají rády zlato v kombinaci s barvami. Naše šperky zdobí Swiss blue topaz, neboli švýcarský modrý topaz, který se vyznačuje střední sytostí. Ještě sytější je pak londýnský topaz, neboli london blue topaz.

A jaké šperky s topazem u nás můžete pořídit? Například prsten s topazem, zlaté náušnice s topazem, náhrdelník s topazem i zlatý přívěsek s topazem. Sluší jim to i dohromady, proto se můžete těšit také na několik sad šperků.


Pokud vás čekají zásnuby a chcete svou nastávající oslnit prstenem s kamenem, zvolte zásnubní prsten s topazem. Šperky můžete mít v jakékoliv barvě zlata, záleží jen na vašem výběru. Jestliže ale chcete šperky darovat, skvěle vám poslouží jako dárek k narozeninám, dárek k výročí i dárek k Vánocům. Záleží jen na vašich potřebách a fantazii. 


Naše topazové šperky jsou ideálním doplňkem na běžné nošení třeba do kanceláře, protože krásně oživí každý outfit. Navíc je můžete nosit jako večerní šperky, věřte, že na plese s nimi zazáříte. Potěšíme také nevěsty! Jestliže hledáte na svůj velký den něco modrého, můžete si u nás vybrat šperky na svatbu s topazem. Nebojte se experimentovat a kombinovat, minimalistické šperky s topazem se totiž také krásně vrství a slušet jim to bude i s jinými kousky.


Vyberte šperk s topazem, který bude zdobit zdobit vaše nejbližší nebo vás, a o komplimenty bude vystaráno!


Take a look at Mialis jewelry customers' reviews