Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Netradiční zásnubní prsteny

Plánujete originální žádost o ruku a ještě jste nenarazili na šperk, který by splňoval vaše
požadavky? Pokud hledáte kousek, který bude stylový, osobitý a tak trochu jiný než všechny ostatní, v této kategorii jste správně. Netradiční zásnubní prsteny jsou velice oblíbenou volbou a my vám rovnou prozradíme proč!


Když se spojí kreativita s poctivou řemeslnou prací, vznikají designové zásnubní prsteny, které si na první pohled zamilujete. K dispozici jsou v bílé, růžové i žluté barvě zlata, takže budou vyhovovat ženám s nejrůznějšími preferencemi. Důležité je, aby nové budoucí majitelky toužily po výjimečnosti, hravosti a originalitě, pak jim zaručeně neobvyklé zásnubní prsteny padnou do oka.


Atypické zásnubní prsteny udělají radost každé ženě, která se nebojí být odlišná. Naši šperkaři při tvorbě těchto ručně vyráběných šperků fantazii meze nekladou, a tak si může přijít na své milovnice jak vintage šperků, tak organických tvarů, ale i přírodních motivů nebo výrazných designových prstenů. Najdete u nás totiž nejrůznější styly, které podtrhnou individualitu jejich nositelek. 


Originální zásnubní prsteny mají vždy něco speciálního, ať už neobvyklý povrch, asymetrické křivky nebo výrazné zdobení. Mezi nejoblíbenější kousky patří zásnubní prsteny s drahokamy – ty jsou zdobeny například safíry, ametysty, topazy či mechovými acháty. Kromě toho narazíte také na luxusní zásnubní prsteny, které jsou poseté diamanty. Zkuste být kreativní, otevřete mysl netradičním kombinacím, které boří konzervativní mýty, a věřte, že uslyšíte své vysněné ano!


Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, neobvyklé zásnubní prsteny se perfektně kombinují. Pokud pro netradiční zásnuby vyberete prsten s drahokamem v kite tvaru, bude tvořit dokonalý pár s vykrojeným snubním prstenem. A v případě, že si dámy na výrazné kombinování netroufnou, můžete se poohlédnout po zásnubních setech, které do sebe doslova zapadnou. 


Pokud se nebojíte překvapit, netradiční šperky pro vás budou tou správnou volbou. Jestliže si ale nejste jistí výběrem, omrkněte celou nabídku našich zásnubních prstenů online nebo se za námi zastavte v našem ateliéru v srdci Prahy, kde vám mile rádi pomůžeme. Navíc nemusíte mít strach ani z toho, že zvolíte nesprávnou velikost, první úprava je u nás zdarma.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews