Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

VYKROJENÉ SNUBNÍ PRSTENY

SALE

Zlatý prsten s fancy žlutými diamanty FIERIA

26,532Kč 29,481Kč

SALE
SALE

Vykrojený zlatý prsten s diamanty ROXY

14,841Kč 16,490Kč

Zlatý diamantový prsten EMILIA

11,820Kč

SALE

Zlatý prsten s diamanty salt and pepper WENDY

12,456Kč 13,840Kč

Vykrojené snubní prsteny jsou dokonalým partnerem pro váš oblíbený zásnubní prsten. Tyto atypické snubní prsteny jsou aktuálně jedním z největších světových trendů. Jsou oblíbené díky perfektnímu párování se zlatým zásnubním prstenem. Stačí najít design, který vás zaujme na první pohled a zkusit kombinaci, ze které vznikne dokonalý zásnubní set. Jakmile budete mít oba zlaté prsteny na ruce, hned uvidíte, jak vykrojený snubní prsten dokonale kopíruje váš zásnubní prsten.
Naše zásnubní a snubní sety vyrábíme z klasického žlutého, z bílého ale i trendy růžového zlata. Vykrojené prsteny mají nejčastější tvar písmene V anebo půlkruhu. Prsteny ve vykrojeném stylu osazujeme klasickými diamanty, ale i našimi oblíbenými salt and pepper diamanty. Některé naše zásnubní sety osazujeme i barevnými drahokamy.
Pokud jste nenašli požadovaný tvar obroučky k vašemu zásnubnímu prstenu, určitě nás neváhejte kontaktovat.
Milujeme výrobu šperků na míru, všechny naše šperky vyrábíme ručně, proto vám moc rádi vyrobíme vykrojený snubní prsten na míru přesně dle vašeho zásnubního prstenu s diamantem nebo jiným drahokamem.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews