Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Snubní Prsteny S Výřezem

Vykrojené snubní prsteny

Minimalistický prsten PALERMO

7,430Kč

Zlatý diamantový prsten EMILIA

13,832Kč

Vykrojené snubní prsteny aktuálně patří mezi jeden z největších světových trendů v oblasti snubních prstenů. Jejich popularita roste i v našich končinách a budoucí nevěsty stále častěji sahají právě po těchto neobvyklých snubních prstenech. V posledních letech si totiž mnoho žen znovu oblíbilo nosit zásnubní a snubní prsten na jednom prstu, z čehož se stal módní hit. Originální šperky z této kolekce jsou právě pro vrstvení doslova stvořené.


Tyto netradiční snubní prsteny v sobě skrývají více než výjimečnou eleganci a nádherný design. Kromě své oslnivé krásy totiž nabízí mimořádnou praktičnost. Od běžných svatebních prstýnků se liší právě svou rafinovaností – většinou jsou vykrojené do tvaru písmene V nebo půlkruhu, díky tomu mohou tvořit dokonalý pár s jakýmkoliv zásnubním prstenem. Nejčastěji je ale volí budoucí nevěsty, kterým se na prsteníčku vyjímá netradiční zásnubní prsten.


Tato kolekce šperků skrývá mnoho bohatě zdobených snubních prstenů s diamanty nebo s jinými drahokamy. Když je spojíte s diamantovými zásnubními prsteny jejich lesk se znásobí a šperky se stanou nepřehlédnutelnými. Potěšíme vás i v případě, že chcete zvolit ke svému atypickému zásnubnímu prstenu něco decentnějšího, najdete zde také minimalistické snubní prsteny. Každá žena tak má možnost najít prsten, který bude nejen ladit k zásnubnímu prstenu, ale také k její osobnosti a stylu. 


Pokud jste tedy při žádosti o ruku dostala opravdu netradiční kousek, můžete si díky těmto originálním snubním prstenům vytvořit vlastní unikátní snubní set, který nebude mít nikdo jiný. Jestliže ale v naší nabídce nenajdete vysněný snubní prsten, nebojte se s námi spojit – vytvoříme vám snubní prsteny na zakázku, tak aby vyhovovaly vašim přáním do posledního detailu.

TIP MIALIS: Chcete, aby k sobě váš snubní a zásnubní prsten dokonale padly, ale netroufáte si je kombinovat? Omrkněte již vytvořené, perfektně vyladěné zásnubní sety z naší nabídky a vyberte si ten pravý pár!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews