Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Minimalistické zásnubní prsteny

SALE
SALE

Zlatý prsten s diamanty ARETE

35,374Kč

Zlatý prsten s diamantem AMY

27,513Kč

Otevřený prsten s diamanty LEIA

24,529Kč

Minimalismus je životní postoj lidí, kteří věří, že méně může být více. Jestliže vás čekají zásnuby a vaše nastávající si potrpí na minimalistické šperky, dopřejte jí to, co má ráda. V naší kolekci zásnubních prstenů jistě najdete jednoduchý zlatý prsten, který si získá její srdce.


Minimalistické zásnubní prsteny jsou důkazem toho, že v jednoduchosti se skrývá krása. Ačkoliv jsou jemné a decentní, zaručeně budou sklízet mnoho komplimentů. Především ale perfektně podtrhne look každé jeho nositelky a nechá ji vyniknout. Čistota, jemnost a elegance jsou tři hlavní charakteristiky těchto designových šperků. Většinou bývají v provedení soliter prstenu, to znamená, že jednoduchou obroučku zdobí jeden kámen. Na své si přijdou ženy, které touží po zásnubním prstenu s diamantem, ale i ty, které by rády dostaly netradiční zásnubní prsten.


Kolekce jednoduchých zásnubních prstenů mají oproti ostatním zlatým zásnubním prstenům obrovskou výhodu, dají se totiž krásně a jednoduše kombinovat. Jejich majitelky mohu své nové kousky nosit jak samotné, tak dohromady se snubními prsteny. Vrstvení šperků navíc představuje žhavý trend posledních sezón, který dodá výslednému stylingu dotek osobitosti. 


Všechny minimalistické zlaté šperky vám rádi vyrobíme v jakékoliv barvě. Slušet jim bude jak klasické žluté zlato, tak elegantní bílé zlato nebo romantické růžové zlato. Stačí jen vzít v potaz osobnost a preference vaší nastávající a vyberete nadčasový kousek, který nebude chtít sundat ani po letech nošení – minimalistické zlaté prsteny jsou totiž nadčasová klasika, která jen tak nezestárne.


Vyberte ze široké nabídky našich ručně vyráběných šperků, které vynikají nejen výjimečnými designy, ale také prémiovou kvalitou. Mnoho žen také ocení, že vznikají v České republice, konkrétně v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy. Tam můžete naše kousky omrknout na vlastní oči a nebo po objednání dorazit na konzultaci, při které vám poradíme s výběrem toho pravého kousku. Pokud ale dáváte přednost výběru z pohodlí domova, prozkoumejte všechny zlaté šperky na našem webu.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews