Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky se surovým diamantem

Každý diamantový šperk v této kategorii představuje jedinečné umělecké dílo. Tyto originální šperky se totiž už na první pohled liší od všech ostatních, a proto si je zamilují všechny dámy, které se nebojí vybočit z řady a touží po něčem speciálním.

Ptáte se, co jsou surové diamanty? Oproti běžně známým diamantům, které prochází složitým procesem broušení a leštění, se surové diamanty stávají ozdobou šperků tak, jak byly nalezeny v přírodě. Mohou být sice jemně upraveny, aby byla zdůrazněna jejich krása a lesk, vždy se ale jedná o diamanty ve své nejpřirozenější podobě, s nepravidelnými tvary i povrchy.

Surový diamant, neboli raw diamant, se poslední dobou pyšní rostoucí popularitou. Lidé ho milují právě pro jeho autentičnost a originalitu. Přiznáme se, že jsme si ho také velmi oblíbili, proto zdobí naše designové šperky.

Zlaté šperky se surovým diamantem spojují přírodní krásu, nápaditý design i pečlivé zpracování. Jestli také patříte mezi milovnice originálních šperků, rozhodně by vaší pozornosti neměly uniknout. Zlaté prsteny a zlaté náhrdelníky se surovými diamanty dodají vašemu vzhledu exkluzivitu a neopakovatelnou eleganci. Tyto netradiční šperky se nosí s lehkostí a můžete je kombinovat s různými styly oblečení. Krásně se sladí s každodenními casual outfity nebo perfektně znásobí velkolepost večerního looku. Buďte kreativní a surové diamanty vám nabídnou neomezené možnosti.

Ručně vyráběné šperky můžete vybírat podle svého vkusu v jakékoliv barvě zlata. Od klasického žlutého zlata, přes elegantní bílé, po trendy růžové zlato – všechny barvy podtrhují jedinečnost a krásu surových diamantů jiným způsobem. Každý kus je tvořen s láskou a péčí. Naše zlaté šperky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každé příležitosti a zdůraznily individualitu nositelky.

Objevte doplňky, které neuniknou pozornosti okolí a nechají vyniknout vaší neobyčejnou osobnost. Jsou to nepřehlédnutelné klenoty, které se stanou terčem mnoha komplimentů. Pokud milujete alternativní šperky, hledáte originální dárek nebo vybíráte netradiční zásnubní prsten, omrkněte naši nabídku.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews