Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky s barevnými drahokamy

Zlatý prsten se safíry ANNE

49,778Kč

Vítejte v kolekci šperků, které hrají všemi barvami. Zde jsme vyhradili prostor speciálně pro klenoty s vybroušenými drahokamy v rozmanitých barvách. Tvoří krásnou opozici v porovnání s konzervativnějšími šperky s diamanty.
Barvy tvoří náš svět veselejším. Stejně tak je tomu se šperky s barevnými drahokamy. Dokáží vám rozzářit den, vykouzlit úsměv na tváři a v neposlední řadě ozdobit do dokonalosti. Drahokamové šperky v této kategorii naleznete především ze zlata, ale některé i ze stříbra.
Který barevný drahokam si umíte představit ve vašem vysněném šperku? Anebo sháníte dárek, který má trochu hýřit barvami, ale stále si zachovat elegantní tvář?

Pojďte se s námi podívat na přehlídku prstenů s kamenem, který bude symbolizovat přesně to, co hledáte. Pokud hledáte spíše náušnice s drahokamy nebo nějaký barevný přívěsek či náhrdelník, máme krásné a minimalistické modely.

Milovnice modré jistě potěší šperky s modrými kameny. Mezi takové patří noblesní safíry, atraktivní topazy nebo něžné akvamaríny. Modrá barva je nejoblíbenější vůbec. Symbolizuje oddanost, důvěru, vnitřní bohatství a klid. I když věříme, že takový zásnubní prsten s akvamarínem ženu jen tak klidnou nenechá. Naším tipem jsou safírové šperky s diamanty. Působí velmi elegantním, až vintage dojmem.

Další oblíbenou barvou je zelená, která umí krásně uklidnit. Proto se doporučuje trávit co nejvíce času v přírodě, kde se zelená barva vyskytuje nejčastěji. Mezi šperky se zeleným kamenem naleznete naše prsteny či náušnice se smaragdem anebo olivínem. Oba odstíny zelené se hodí pro jiné příležitosti. Věříme, že vyberete tu pravou.

Pro romantické duše rádi vyrábíme šperky s červeným kamenem, případně růžovým. Proto v naší nabídce naleznete i netradiční zásnubní prsteny s rubínem nebo granátem. Něžnější pohlaví určitě dojme samým štěstím krása morganitu. Tento drahokam stojí na pomezí růžové, broskvové, tělové až nahnědlé barvy.

Hledáte-li šperky na svatbu, ať už jako nevěsta nebo host, zaměřte svoji pozornost na některý z prstenů s měsíčním kamenem nebo náhrdelník s bílým opálem.

Máte-li slabost pro mystické šperky, které číší tajuplným kouzlem, rádi vám doporučíme naše šperky s fialovým ametystem anebo černým diamantem. Jakmile je spatříte, pochopíte, jakou magii v sobě skrývají.

Kromě šperků s drahokamem máme i několik prstenů, náušnic a přívěsků s minerálem, konkrétně s hematitem. O tomto šedém kameni se říká, že ochraňuje před negativními energiemi. Realitu již necháme posoudit na vás, ale určitě se shodneme, že přitahuje mnoho pohledů.

Ať už hledáte milý šperk k narozeninám, zlatý prsten s drahokamem za porod nebo náušnice k důležitému výročí, pevně věříme, že si u nás vyberete. Pokud jste nenašli váš oblíbený drahokam, nezoufejte. Ozvěte se nám s vaší představou, moc rádi vytoužený drahokam zakomponujeme do šperku na míru, který bude jen a jen pro vás.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews