Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zásnubní sety

Čekají vás v blízké době zásnuby? Pak jistě přijde na řadu i svatba. A k těmto událostem patří i méně oblíbené povinnosti, jako je například výběr prstenů. Věděli jste, že může tvořit zásnubní a snubní prsten set? Díky tomu si nemusíte vůbec lámat hlavu, situaci za vás vyřeší zásnubní sety, díky nimž pořídíte dva v jednom! Tyto trendy proudí ze zahraničí, ale pomalu a jistě si nacházejí své fanynky i u nás. Není divu! Je totiž radost pohledět, když k sobě dva (šperky) dokonale padnou! A právě to je případ setu prstenů, které jsou doslova stvořeny proto, aby se doplňovaly. 


Pamatujete doby, kdy se nosil zásnubní a snubní prsten na jednom prstu? Tato módní vlna je zpět a věříme, že když se originální šperky perfektně sladí, vznikne nadčasový doplněk. Také ale víme, že jejich kombinování může být pro mnoho žen docela oříšek. A právě v tu chvíli přijdou vhod zásnubní sety!


Každý set šperků vyniká nejen kvalitou řemeslného zpracování, ale především kreativním pojetím a použitím exkluzivních materiálů. Dbáme na to, aby byly všechny modely vyladěny do posledního detailu, a proto musí mezi dvěma kusy vždy vzniknout symbióza.  


Naše nabídka ručně vyráběných šperků ve všech barvách zlata je opravdu široká. Pokud chcete vaši drahou polovičku překvapit luxusními šperky, můžete si pro váš set vybrat diamantové zásnubní prsteny – ať už s klasickými, nebo s neobvyklými salt and pepper diamanty. Jestliže byste ale rádi zvolili dostupnější variantu, skvělou alternativou bude zásnubní a snubní prsten s moissanitem. Ten okouzlí dokonalým třpytem a přívětivější cenou. Na své si ale přijdou i milovnice netradičních šperků, těm můžete pořídit set, který bude tvořit originální zásnubní prsten a minimalistický snubní prsten. 


Chcete-li si usnadnit výběr a zároveň překvapit svou nastávající rovnou dvěma šperky, pořiďte zásnubní set. Pokud si ale nejste jistí, omrkněte zlaté zásnubní prsteny samostatně. Později nezapomeňte probádat kategorii snubních prstenů, v níž najdete ty nejkrásnější svatební šperky.


TIP MIALIS: Už jste si své šperky dávno vysnili a nenašli jste žádný, který by odpovídal vašim představám? Rádi vám vyrobíme zásnubní set na míru přesně podle vašich představ, nebo si jej můžete libovolně poskládat z naší nabídky snubních a zásnubních prstenů. Kreativitě a přáním meze neklademe!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews