Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Luxusní zásnubní prsteny

SALE
SALE

Vsaďte na luxusní zásnubní prsten a umožněte své nejmilejší cítit se výjimečně. Zásnuby jsou přece jedním z okamžiků, o kterém sní téměř každá žena už od dětství! Představte si ten kouzelný moment, kdy pokleknete na jedno koleno, ve vzduchu bude cítit příjemné napětí, očekávání a láska. Najednou vaše drahá polovička spatří dokonalý luxusní šperk a znovu se zamiluje! 


V kolekci luxusní zásnubní prsteny si přijdou na své opravdu všechny budoucí nevěsty! Máme totiž bohatou nabídku designů. Přestože je každý drahý prsten originál, mají toho naše ručně vyráběné šperky mnoho společného. Při jejich výrobě využíváme pouze prémiové materiály a dbáme na opravdu precizní ruční práci. Můžete si tak být jistí, že jakýkoliv zásnubní prsten, který u nás pořídíte, bude stejně dokonalý a výjimečný jako jeho nositelka.


Zlaté zásnubní prsteny jistě potěší všechny milovnice tradic. Vybírat lze ze všech barevných variant. Pro konzervativnější dámy bude ideální volbou žluté zlato. Ženám, které si potrpí na nejžhavější trendy, může zdobit zásnubní prsten bílé zlato. Růžové zlato zase okouzlí všechny romantické duše. Při výběru tedy nezapomeňte zohlednit preference a osobnost vaší vyvolené. Pokud ale chcete něco exkluzivnějšího, prozkoumejte platinové zásnubní prsteny. Platina, jako jeden z nejvzácnějších kovů, je velice oblíbená. Díky svému přirozenému lesku a bílému zbarvení symbolizuje čistotu a věčnost, což lze krásně převést právě na lásku, kterou zpečetí. 


Co se týče designu prstenů, nejoblíbenější jsou bezpochyby diamantové zásnubní prsteny, jejichž třpyt se ve spojení se zlatem či platinou znásobí a vytvoří opravdu dechberoucí dojem. Jestliže vaši milou zajímá ekologie, pravděpodobně ji více osloví lab grown diamanty – můžete ji tedy dopřát zásnubní prsten s diamantem a zároveň ušetřit dopad na planetu. Jestliže vaše milá touží po diamantech, ale zároveň miluje originalitu, bude pro ni šperk se salt and pepper diamantem jako stvořený. Ženy, které milují barvy, oslní zásnubní prsten se safírem, velice oblíbený je vintage prsten Cadet. Mezi vrchol jedinečnosti pak patří prsteny s barevnými atypickými safíry. Určitě se ale nebojte prozkoumat i modely s jinými drahokamy. Možná právě mezi nimi najdete ten pravý!

Prohlédněte si naši nabídku online nebo si sjednejte schůzku v našem klenotnictví (Praha). Vybrat ten správný zásnubní prsten nemusí být takový oříšek, když vybíráte srdcem!  


TIP MIALIS: Věděli jste, že může tvořit zásnubní a snubní prsten set? Myslete dopředu, omrkněte naše sety a pořiďte najednou kousky, které budou tvořit dokonalý pár!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews