Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
šperkové sady

Sady šperků

Rády byste nosily více šperků najednou, ale netroufáte si na jejich kombinování? V tom případě by vám ve šperkovnici neměly chybět sety šperků. Jejich pořízením totiž ušetříte spoustu času a elegantně vyřešíte každodenní zdlouhavý výběr.

Šperkové sady jsou ideální volbou pro ženy, které vsází na nadčasovost a eleganci. Stačí si jen vybrat šperkovou kolekci, která se bude doplňovat s vaším stylem, a můžete si být jisté, že kdykoliv ji vynosíte, uděláte dobrý dojem. 


Výběr zlatých šperků na našem webu je velice rozmanitý, takže si přijdou na své milovnice šperků s diamanty, ale i ženy, které dávají přednost šperkům s přírodními drahokamy. Najdete u nás také soupravy šperků s laboratorně vytvořenými kameny, například s nádherně třpytivými moissanity, které představují levnější a ekologičtější alternativu diamantů.

Pokud se rozhodnete pořídit si set šperků, můžete jej nosit na běžné události, ale velkou parádu s ním uděláte i během speciálních slavnostních příležitostí – každou večerní róbu přece dokonale doladí třeba sada šperků na ples. Nezapomínáme samozřejmě ani na nevěsty. Mezi našimi zlatými sety šperků se najdou i jemné a decentní kombinace, které mohou být využity právě jako svatební sady šperků.  


A skvělá zpráva pro všechny, kteří hledají ideální dárek pro ženu! Zlatá souprava šperků udělá radost každé dámě. Ať už tedy jde o dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek pro důležitou událost, touto třpytivou pozorností rozhodně zabodujete a vykouzlíte obdarované úsměv na tváři. 


Všechny kolekce šperků pro vás ručně vyrábíme v našem ateliéru. Je tedy více než jisté, že každá sada šperků, kterou najdete v nabídce, byla pečlivě sestavena tak, aby spolu její kousky perfektně ladily. 


Většina šperkových setů obsahuje zlaté náušnice, zlatý náhrdelník a zlatý prsten, ale sem tam můžete také narazit pouze na sadu náušnic a řetízku. Šperky z dílny MIALIS můžete samozřejmě pořídit i jednotlivě, ale dohromady jim to sluší nejvíce a jako celek se postarají o to, aby každá jejich nositelka byla nepřehlédnutelná a sklízela jeden kompliment za druhým.


S dokonale sladěnými šperky bude zářit každá žena! Prohlédněte si naši nabídku šperkových setů, vyberte bíle zlato, růžové zlato, či žluté zlato a udělejte radost sobě nebo vašim nejbližším.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews