Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky se safírem

Zlatý prsten se safíry ANNE

49,778Kč

Vstupte do světa věčné krásy a noblesy se našimi ohromujícími šperky se safírem. Každý safírový šperk z našeho ateliéru je výsledkem dokonalého spojení českého řemeslného umění a jedinečnosti tohoto vzácného drahokamu.

Safír je přírodní klenot, který svou (nejčastěji) modrou barvou a neodolatelným leskem vyvolává dojem tajemna a krásy. Naleznete ho i v jiných barvách, jako je růžová, žlutá, oranžová, černá nebo modrozelená (teal) až do syta zelená.

Náš sortiment nabízí nejen prsteny se safírem, ale i zásnubní prsteny, které zdobí tento vzácný kámen. Budete vskutku elegantní a originální, když si na ruku obléknete naše prstýnky se safírem. Prsteny z bílého zlata jsou dokonalým spojením vznešenosti a krásy. Kombinace bílého zlata a modrého safíru tvoří neodolatelnou symbiózu, která zachycuje světlo a záři s neuvěřitelnou intenzitou. Oblíbili jsme si i kombinaci modrozeleného až šedého safíru, který se nejlépe vyjímá v růžovém nebo ve žlutém zlatě. Oblíbenou barvu zlata si u šperků určujete vždy vy.

Ať už hledáte zásnubní prsten se safírem nebo kouzelný kroužek se zářícím kamenem, naše kolekce vám nabízí širokou škálu designů. Některé safírové šperky jsou s kameny čistě přírodního původu, jiné laboratorního. S ohledem na životní prostředí jsme zařadili i tuto ekologičtější variantu, neboť safír je hned druhým nejpopulárnějším drahokamem na světě.

Safír je symbolem věrnosti a klidu. Safírový zásnubní prsten je dokonalým vyjádřením nekonečné lásky a slibů.

Naše šperkařská dílna z Prahy je zárukou kvality, preciznosti a nadčasové elegance, která vám přináší designové šperky, které odrážejí vaši výjimečnost. Zkuste převést zálibu v originálních špercích na novou úroveň - otevřete se kouzlu safírových prstenů. Vyberte si safírový šperk, na který se jen tak nezapomíná.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews