Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL

  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
  • Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL
Product Code:AVRIL

Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL

  • 34,804Kč
POUZE DÁMSKÝ PRSTEN
POUZE PÁNSKÝ PRSTEN

POPIS A SPECIFIKACE

Description and attributes

Snubní diamantové prsteny z kombinovaného zlata AVRIL

Snubní prsten pro nevěstu je osazen pěti diamanty s kombinací zlata. Varianta pro ženicha je více lakonická bez drahokamů. Na našich stránkách si můžete sami zvolit druhy zlata, ze kterých bude váš šperk vyroben. Bude spolehlivě a věčně připomínat jeden z nejdůležitějších okamžiků vašeho života.


✓ DOPRAVA ZDARMA 

✓ Luxusní krabice

✓ Změna velikosti zdarma

✓ DOživotní záruka

✓ GRAVÍROVÁNÍ ZDARMA

DODÁNÍ DO 7 - 14 PRACOVNÍCH DNŮ

Pokud máte speciální termín a šperk byste potřebovali dříve, dejte nám prosím vědět.

DETAILY O DIAMANTECH
ROZMĚRY 1.25mm
TVAR ROUND
POČET 13
ČISTOTA SI1
BARVA H
CELKOVÁ KAR. VÁHA 0.022ct
DETAILNÍ POPIS
TLOUŠŤKA 1.3mm
TYP KOMFORTNÍ TYP (COMFORT FIT)
KOV Kombinované Zlato 14K nebo 18K
PŘIBLIŽNÁ VÁHA Pánský - 4.83g / Dámský - 3.82g *Váha podle šířky 4mm dámský / 5mm pánský ve zlatě 14K

More information

BUĎTE UNIKÁTNÍ

V Mialis věříme, že šperky by měly být jedinečné, stejně tak, jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Neměly by to být jen produkty z katalogu, které nosí miliony dalších. Šperk by měl být vyrobený jen a právě pro vás. Albert Mustaev je v Mialis zlatníkem a CEO v jedné osobě a vyrábí množství minimalistických kousků. Jsme zapálení do toho, co děláme, a proto jsme se rozhodli nabídnout krásné, dostupné a personalizované šperky pro všechny. S Mialis se můžete spolehnout na naše odbornosti a znalosti při vyrábění šperků.

Vyrobíme pro vás zásnubní prsteny jaké si budete přát


Wedding ring free iconVolba snubních prstenů je jeden z důležitých společných kroků. Musíte správně vybrat profil prstenů, který vám ideálně padne. Nezapomínejte - snubní prsteny jsou na celý život. Proto by žádný jedo detail vás neměl dráždit a mělo by pro vás být maximálně příjemné a pohodlné. Profily (jinými slovy to je forma prstenu v příčném řezu) jsou různých tvarů. Tak si pojďme říci, jaké vlastně profily prstenů jsou.


Jedním z nejoblíbenějších profilů je plochý profil. Prsteny s plochým profilem mají ideální hladkou plochou formu jak z vnitřní tak i z vnější strany.


Pokud vidíte prsten, kde je vnější strana plochá a vnitřní naopak dokulata, tak je to prsten s plochým vnějším profilem.


Existují i jiné druhy profilů, například, kulatý. Takový prsten má formu jak z vnitřní tak i z vnější strany zakulacenou.


Fantazijní profil prstenu (nebo zahnutý) - vnitřní strana prstenu je kulatá a vnější více zahnutá do středu.


Snubní prsten v řezu také může být oválný, obdélníkového tvaru, mít D-profil, se spodní nebo dolní plochou částí.


Prsteny oválného profilu - jsou neměnnou klasikou. Ideálně padnou a jsou velmi pohodlná v každodenním nošení.


Prsteny s obdélníkovým profilem vypadají více extravagantně, a D-profil padne ideálně tomu, kdo chce neobvyklý originální design: naši zlatníci mohou samozřejmě ozdobit jakýkoliv profil prstenu gravírováním.


Co se týče šířky prstenů, je to individuální volba ženicha a nevěsty. Chtěli bychom ale podotknout, že snubní prsteny se ve většině případů dělají v rozmezí šířky 2 až 10 mm. U mužů je nejčastější šířka prstenů 4-5 mm u žen zpravidla 3-4 mm. Doporučujeme šířku prstenu volit dle personální velikosti ruky a prstů, aby prsten na ruce nevypadal příliš masivně či naopak nezanikal.

.  


Pracujeme výhradně s přírodními kameny

Diamond free icon

Pro výrobu našich šperků pracujeme výhradně s nejlepšími drahými kameny, které jsou certifikovány GIA, ČGL, HRD, IGI. Zkusíme vám trochu přiblížit co to vlastně znamená.

Certifikáty drahých kamenů jsou jako jejich rodné listy. Vysvětlují charakteristiku kamenů, jejich původ a to, že se těmito kameny smí manipulovat a obchodovat. Je to jistá záruka kvality a transparentnost obchodníka. Taktéž certifikát obsahuje veškeré přesné údaje drahého kamene, což umožňuje adekvátně ohodnotit výsledný šperk a mít jistotu v jeho pravosti.

Certifikát je opatřen vodoznakem, mikrorazítkem a holografickou plombou. Tyto úrovně zabezpečení jsou známkou jeho pravosti. Taktéž je certifikát opatřen identifikačním číslem, které si můžete ověřit na oficiální webové stránce GIA a potvrdit si tak jeho pravost. Kromě toho je na rundistě (boční hraně drahého kamene mezi horním a dolním výbrusem) certifikovaných drahých kamenů v laboratořích GIA,  je laserem vypáleno logo společnosti a unikátní číslo certifikátu. Tento nápis se dá na diamantu prověřit přes 10x zvětšovací lupu.

Všechny výrobky s diamanty, které se vyrábí a prodávají pod značkou Mialis Jewelry mají vždy certifikaci GIA. Proto zákazníci nemusí mít strach o původu a kvalitě šperků a hlavně se o této kvalitě mohou vždy přesvědčit a zkontrolovat ji. Ke každému výrobku s drahými kameny přikládáme certifikační pasport a v případě, že ztratíte certifikát ke svému šperku, je drahý kámen vždy opatřen laserovým nápisem na hraně, který o něm poví vše.WARRANTY AND RETURN

We are professionals and are responsible for our work. Therefore, we provide a lifetime warranty for all our products.

You also have the right to return purchased goods if you have changed your mind for any reason within 14 days. In that case, shipping costs shall be borne by the customer.

PACKAGING

We pack our jewelry into elegant and decent boxes decorated with our logo. This will keep it safe and you don't have to worry about gift wrapping.

The gentle color of our package will be perfect for a gift to your beloved ones.

HANDMADE JEWELRY

Unique handmade jewelry accentuates your individuality and gives the feeling of excellence. Choose the experienced jeweler with a refined taste. Manual creation of jewelry requires the utmost diligence and dexterity, a fair amount of self-confidence and also a responsibility. The experienced jeweler will make for you a chosen piece of jewelry and even customize it according to your wishies. A jewelry made of precious metals is a great gift for a festive occasion but will also adorn even an ordinary day.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews