Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
ZLATY PERSONALIZOVANE SPERKY

Personalizované šperky

Zlatý náhrdelník mommy ROSY

8,420Kč

Náhrdelník s kroužkem SOLOBA

6,993Kč

Přívěsek ve tvaru srdce MOSS

5,947Kč

Toužíte dát opravdu originální dárek? Jste tu správně, vybírejte srdcem a mějte na paměti, že všechny šperky lze vyrobit v různých barevných variantách zlata. V dílně Mialis vznikají denně překrásné personalizované šperky - skvělý způsob, jak dát někomu blízkému pocit, že na něm záleží, že víte, co miluje a že jste si s dárkem dali záležet.
Zlaté přívěsky z našeho e-shopu jsou vhodné k tomuto typu šperků.
Například symbol dětské nožičky je nádherný dárek k narození dítěte a přívěsek z bílého zlata s datem vašeho prvního setkání je dokonalý dárek k výročí pro ženu. Zlaté náhrdelníky nikdy nejsou krok vedle. TIP MIALIS: Buďte kreativní a kombinujte. Můžete vytvořit set personalizovaného přívěsku na krásném třpytivém řetízku a dalšího šperku z řady zlaté náramky.

Naši zákazníci si oblíbili řetízky se jmény dětí a přívěsky z růžového zlata se jménem domácího mazlíčka, šperk s vlastním motivem ale nemusí být jen na krk. Skvěle vypadají prsteny s písmenem - prsten s diamantem nikdy nebyl originálnější. Je výrazný a snese kombinování s něčím nenápadným například z kategorie minimalistické šperky. I náušnice mohou být na míru. Náušnice z růžového zlata lze personalizovat, malý briliant a jméno obdarované je TOP volba. Za zmínku určitě stojí také náramek s gravírováním jakéhokoliv textu, kterým můžete vyjádřit své díky vaší svědkyni na svatbě. A protože je kreativita jednou z našich silných stránek, nic jako příliš originální neexistuje. Na váš šperk můžeme vygravírovat vaše životní motto, oblíbený citát, první slůvko dítěte nebo QR kód s odkazem na vaši písničku.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews