Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Eternity snubní prsteny

Den D se pomalu blíží a vy stojíte před nelehkým úkolem. Vybrat snubní prsteny na celý život. Možná vás jako první napadne, že tyto symbolické šperky by vás měly s partnerem či partnerkou dokonale spojovat.
Určitě vám jako první přijdou na mysl klasické snubní prsteny s hladkým povrchem, tolik typické pro generace našich rodičů.
Doba už ale pokročila a zlaté snubní prsteny pár nemusí mít ve stejném designu ani barvě zlata. Už je dávno zvykem, že dámský snubní prsten je jinak zdobený a pánský snubní prsten může být v minimalistickém stylu.
Tato kategorie snubních prstenů je přesně pro dámy, které touží po více lesku a třpytu. Nekonečnou záplavu jiskřivých odlesků vám mohou zaručit jedině eternity snubní prsteny.
Tyto svatební prsteny jsou typické zdobením obroučky po celém jejím obvodu. Nejčastěji je prsten posetý diamanty, ale rádi vyrábíme i barevné variace v podobě eternity prstenů s drahokamy. Nevěstin eternity prsten můžeme vyrobit s jedním druhem kamenů, ale i s jejich variacemi. Přeci jen snubní prsteny na zakázku jsou naší silnou parketou.
Všechny snubní prsteny vyrábíme jak z klasického žlutého zlata, tak trendy růžového zlata anebo nejoblíbenějšího bílého zlata.
Pokud milujete snubní prsteny ve stylu eternity, naše modely si určitě zamilujete.
Každý šperk vyrábíme ručně v naší dílně v centru Prahy. Tvoříme s tou největší péčí, láskou a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews