Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Minimalistické přívěsky a náhrdelníky

SALE
SALE
SALE
SALE

Zlatý náhrdelník mommy ROSY

8,420Kč

Zlatý řetízek s diamanty GABI

14,950Kč

Naše minimalistické přívěsky a náhrdelníky jsme vyrobili v duchu, kdy méně znamená více. Hlavním tématem je čistota provedení, minimum prvků, jemné linie a geometrické tvary. To vše zahrnuje příjemný pocit z každodenního nošení. Minimalistické šperky z naší šperkařské dílny z Prahy si přímo říkají o vaší společnost pro každý den.

Rádi vám vyrobíme stříbrný minimalistický náhrdelník ve tvaru medailonku stejně jako zlatý karma náhrdelník pro vylepšení pozitivní energie. Ať už s drobným diamantem nebo jiným drahokamem.
Při výrobě šperků se inspirujeme přírodou, městskou džunglí a nejen tím. Proto v naší kolekci objevíte i přívěsky s motivem hor, hvězd, měsíce anebo i klasickými symboly. Přívěsek ve tvaru kříže nebo srdce není výjimkou.

Našimi nejpopulárnějšími modely na vlně minimalismu jsou i personalizované šperky. Darujte stříbrný nebo zlatý přívěsek se jménem nebo náhrdelník s písmenem či iniciály. Na vlastní kůži poznáte, co to znamená mít radost z originálního dárku.

Ke každému přívěsku nezapomeňte vybrat vhodnou délku řetízku. To je pak poslední tečka za vaším výběrem ideálního dárku pro vaši milovanou bytost.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews