Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Privesky

Přívěsky a náhrdelníky

Náhrdelník s kroužkem SOLOBA

6,993Kč

SALE

Zlatý přívěsek v halo stylu GLORIA

31,673Kč 35,193Kč

SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Jste tu správně, pokud jste prošli všechny šperky a stále se snažíte najít něco, co bude blízké vašemu srdci, a to doslova. Tato kolekce zlatých šperků je o jednoduchých liniích, precizní šperkařské práci a originálních symbolech na zlatých přívěscích.
Naše ručně vyráběné zlaté řetízky jsou lehoučké jako pírko a přívěsky z bílého zlata (ale i klasického žlutého nebo růžového zlata) znázorňují právě to něco speciálního, co budete chtít. Pokud budete chtít symboly na přívěscích dostat ještě o úroveň výš, nahlédněte do kategorie personalizovaných šperků. Fantazii se meze nekladou a s vašimi šťastnými čísly, písmeny a jmény umíme zázraky.
Pokud byste před medailonky se symboly dali raději přednost něčemu konzervativnějšímu, najdete u nás drahé kameny překrásných výbrusů - už jste se seznámili s jemným jahodovým křišťálem?
A když jsme u jemnosti, nezapomeňte si prohlédnout oblíbené minimalistické náhrdelníky z naší dílny. Jsou designově čisté, nadčasové a přesto upoutají pozornost. Co třeba povýšit náhrdelník s diamantem a zlaté minimalistické náušnice z kolekce náušnice ze zlata na vaše poznávací znamení?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews