Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zlaté personalizované prsteny

Možná stojíte na rozcestí, jaký originální dárek vybrat na nadcházející narozeniny nebo důležité výročí pro vaše blízké. Máme pro vás skvělý tip!

Personalizované šperky nabízí spoustu možností. Zaměřte svoji pozornost na zlaté personalizované prsteny. V naší nabídce naleznete minimalistické modely, které můžeme ozdobit i třpytivým diamantem. Co vygravírujeme na prsten jako důležité poselství, to už je plně na vás. Můžeme vám vytvořit prsten se jménem, s písmenem, iniciály, důležitým datem, oblíbenými číslicemi, symboly. Nápad na originální rytinu je plně ve vaší režii. Na nás je pak kvalitní zpracování v naší zlatnické dílně v centru Prahy.

Všechny naše zlaté prstýnky vyrábíme ze 14k zlata. Na výběr vždy máte elegantní bílé, klasické žluté nebo trendy růžové zlato.

Jsme si jistí, že prsten s monogramem může potěšit i vás. Vyberte si písmeno, které symbolizuje vaše jméno, osobní filosofii nebo důležitý milník vašeho života.

Zlaté personalizované šperky se hodí i pro čerstvé maminky. Uvidíte, jak ji potěšíte dárkem za porod. Šperky se jménem dítěte dokáží vykouzlit úsměv na tváři více, než si myslíte. Představte si, že do prstenu můžeme vyrýt nejen jméno, ale i datum a hodinu narození dítěte. Tomu se říká opravdu originální dárek, který chytne za srdce a navždy zůstane jako krásná památka.

Pokud jste někdy přemýšleli nad zlatými pečetními prsteny, ale chtěli jste decentnější variantu, tak zlaté personalizované prsteny nabízí přesně to, co hledáte. Minimalistický prsten ze zlata s rodovými iniciály nebo monogramem může posloužit i jako krásný dědičný šperk.

Nenašli jste personalizovaný prsten, který by splňoval vaši představu? Obraťte se na nás s jakýmkoliv nápadem. Moc rádi tvoříme šperky na míru. Pevně věříme, že společně vymyslíme ideální šperk.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews