Dear customers, showroom in Prague exclusively open also at Saturday 9. and 16.12.! ♥ Only for booked appointments. Book your time now!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
PRSTENY S DIAMANTY

Diamantové prsteny

Snubní diamantové prsteny SVETE

35,997Kč

Snubní prsteny LERE (1.14ct)

79,101Kč

Zlatý diamantový prsten EMILIA

13,832Kč

Snubní prsteny diamant posune o třídu výš. Kvalitní svatební prsteny nejsou jen pro váš velký den, budete je hrdě nosit po celý život. Vybrat proto můžete takové, které vám vaše ano připomenou pokaždé, když se zatřpytí. A pokud již vlastníte diamantový zásnubní prsten, nebo o jeho koupi uvažujete, bude se lesk prstýnků násobit. Ostatně, vrstvení je v kurzu a ženy často nosí snubní a zásnubní šperk na prsteníčku levé ruky současně. Velice oblíbená je dvojice snubních prstenů, kde je kroužek muže hladký a ženin prsten je subtilní kroužek s řadou diamantů. Oba jsou tak civilním, ale přesto luxusním každodenním doplňkem.
Nejčastěji vyrábíme snubní prsteny z bílého zlata, všechny modely mohou být ale i ze žlutého nebo růžového zlata. Naprosto luxusně na ruce vypadají i černé snubní prsteny, v nichž je usazen černý diamant.
Pokud jsme probudili vaši zvědavost, jsme rádi. Pokud se zahledíte do kategorie všechny snubní prsteny, jsme si jisti, že vás ta pravá svatební dvojice šperků zaujme. Nabízíme totiž nejen dechberoucí varianty zlatých snubních prstenů klasického konzervativního typu, ale milujeme i výrobu těch netradičních, kde vyniká například přírodní motiv kůry stromu, černý ručně tepaný povrch prstenů, nebo například ruční rytina hor. A pokud by vás napadl vlastní motiv, vzkaz, symbol nebo jiný způsob, jak prsten personalizovat vám na míru, ozvěte se nám a budeme se těšit na to, co společně vytvoříme.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews