Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
PRSTENY S DIAMANTY

Diamantové snubní prsteny

Zlatý diamantový prsten EMILIA

13,832Kč

Kdo na vlastní oči spatří nadčasovou krásu diamantů, jen těžko odolá. Nejspíš vás tedy nepřekvapí, že mnoho budoucích novomanželských párů sahá právě po snubních prstenech s diamanty. Jestli jste jejich kouzlu také propadli, vyberte si pro svůj velký den tyto luxusní snubní prsteny, které vám budou připomínat vaše ano pokaždé, když se zatřpytí. Snubní prsteny diamant posune o třídu výš, a tak je budete hrdě nosit každý den.

TIP MIALIS: Pokud už vlastníte diamantový zásnubní prsten, perfektně k němu sedne i druhý diamantový prstýnek. Ostatně, vrstvení je stále trendy, proto ženy často nosí zásnubní a snubní prsten současně na prsteníčku levé ruky. Lesk obou šperků se znásobí a váš milovaný doplněk se stane nepřehlédnutelný.

Možná vás teď napadá, zda jsou snubní prsteny pro oba – žádný strach, v naší nabídce samozřejmě najdete prstýnky pro páry. Díky tomu mohou muži i ženy nosit zlaté šperky jako každodenní luxusní doplněk, který se krásně sladí s jejich stylem. Velice oblíbené jsou dvojice, u nichž je kroužek pro ženicha hladký a kroužek pro nevěstu zdobí řada diamantů. Našimi bestsellery jsou například jemné snubní prsteny eternity, které jsou kolem dokola posety diamanty. Pokud ale hledáte netradiční snubní prsteny, možná vás osloví také prsteny s černým diamantem. V kolekci diamantových šperků si na své přijdou všichni,  dokonce i ti, kteří hledají minimalistické snubní prsteny


Na našich ručně vyrobených snubních prstenech můžete ocenit precizní provedení, exkluzivní materiály i do detailu promyšlený design. Nejčastěji vyrábíme snubní prsteny z bílého zlata, pokud ale patříte mezi milovníky tradičního žlutého zlata nebo chcete, aby zdobilo váš snubní prsten růžové zlato, splníme i vaše přání. A kdyby vás napadl vlastní motiv, vzkaz, symbol nebo jiný způsob, jak originální šperky personalizovat, ozvěte se nám a budeme se těšit na to, jaké snubní prsteny na míru společně vytvoříme.


Jak jste na tom vy, máte s výběrem svatebních prstýnků jasno? Pokud ještě tápete, objednejte si schůzku v našem klenotnictví (Praha) a my vám rádi pomůžeme vybrat ty pravé! Ať už zvolíte diamantové prsteny, nebo jakékoliv jiné kousky z naší kolekce zlaté snubní prsteny, věříme, že se do nich naprosto zamilujete.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews