Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
KLASICKÉ PRSTENY

Klasické snubní prsteny

Plánování svatby je krásné. Sice může být možná trochu náročnější, ale nemějte strach a předsvatební období si pořádně užijte. Začněte třeba výběrem snubních prstenů. Vyhraďte si na tuto skvělou párovou aktivitu dostatek času – přece jenom jsou svatební prstýnky jedna z mála věcí, které vám po svatbě zůstanou, a když si vyberete ty pravé, mohou vám dělat společnost mnoho let.

Co byste řekli na klasické snubní prsteny? Není nad klasiku. A možná právě proto jsou modely z této kolekce tak oblíbené. Představují ideální volbu pro všechny páry, které milují tradice. Jedná se o nadčasové šperky, které mohou novomanželé nosit navěky. Navíc díky jejich čistému designu padnou k jakémukoliv outfitu, ať už půjdete do divadla, na pracovní schůzku, nebo na ples, prsteny se přizpůsobí vašemu looku. Jednoduchý design propůjčuje minimalistickým snubním prstenům ještě další výhodu – skvěle se kombinují, takže si s nimi budou moci skvěle vyhrát milovnice i milovníci vrstvení. A pro všechny dámy, jenž touží po lesku a třpytu, máme i klasické snubní prsteny s diamanty, které dodají šmrnc každému stylu.


Tradiční snubní prsteny si můžete vybrat v mnoha variantách, buďto s matným, nebo lesklým povrchem. Pro všechny romantické duše máme růžové zlato. Ti, kteří dávají přednost eleganci a čistotě, mohou sáhnout po variantě v bílém zlatě, která je k dostání také v teplejším odstínu, stačí napsat poznámku do objednávky a my prsteny vyrobíme bez rhodia. A potěšíme i konzervativnější páry, kteří milují tradice – to, že zdobí snubní prsteny žluté zlato, je u nás samozřejmostí. Kromě zlatých snubních prstenů u nás také najdete platinové snubní prsteny. Některým párům vyhovují půlkulaté snubní prsteny, jiné dvojice volí ploché snubní prsteny. Z naší zkušenosti ale dobře víme, že nejpopulárnější jsou komfortní snubní prstýnky, které zaručují extra pohodlí. 


TIP MIALIS: Do všech snubních prstenů můžeme zdarma vygravírovat datum, jména, iniciály či jiné symboly, které si budete přát, a vaše šperky s sebou ponesou jedinečný příběh.


Klasika nikdy nevyjde z módy! Rozhodně se nebojte různých kombinací. Pánský snubní prsten může vypadat zcela jinak než dámský snubní prsten. Ať už si zvolíte tradiční provedení, nebo sáhnete po netradičních snubních prstenech, nezapomínejte na péči o ně. Využijte jednou za půl roku bezplatné profesionální čištění v našem klenotnictví v Praze a šperky budou stále jako nové.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews